Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(23)

menaxher - E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 23 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune menaxher dyqani - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në durrës. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtrim...

Durres, ofroj vend pune menaxher dyqani - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në durrës. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtrim...

Golem, ofroj vend pune menaxher dyqani

E2 Partners

-
Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në golem. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtrimi...

Golem, ofroj vend pune menaxher dyqani

E2 Partners

-
Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në golem. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtrimi...

Durres, ofroj vend pune asistent/menaxher dyqani - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në durrës.. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtri...

Durres, ofroj vend pune asistent/menaxher dyqani - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në durrës.. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtri...

Golem, ofroj vend pune asistent menaxher dyqani

E2 Partners

-
Shqipëri
E2 partners group në emër të klientit të saj është duke rekrutuar asistent menaxher dyqani në golem. përgjegjësitë kryesore: menaxhon dhe monitoron stokun e dyqanit në tërësi si të marketit edhe të magazinës duke u kujdesur për sigurinë e produktit kontrollon pranimet e furnizimeve, transfertave, dhe lëvizjet e tjera të stokut nga palët e...

Golem, ofroj vend pune asistent menaxher dyqani

E2 Partners

-
Shqipëri
E2 partners group në emër të klientit të saj është duke rekrutuar asistent menaxher dyqani në golem. përgjegjësitë kryesore: menaxhon dhe monitoron stokun e dyqanit në tërësi si të marketit edhe të magazinës duke u kujdesur për sigurinë e produktit kontrollon pranimet e furnizimeve, transfertave, dhe lëvizjet e tjera të stokut nga palët e...

Tirane, ofroj vend pune menaxher marketingu

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar menaxher marketingu në qytetin e tiranës. përgjegjësitë kryesore: propozon alternativa, ide apo mënyra promovimi duke sjellë praktikat më të mira si dhe është gjithmonë i/e përditësuar me metodikat e reklamimit të produkteve të kompanise koordinimi dhe mbajtja e korrespond...

Tirane, ofroj vend pune menaxher shitjesh

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin menaxher shitjesh. pergjegjesite kryesore: drejton dhe koordinon te gjitha aktivitetet e zones & skuadres, me qellim arritjen e objektivave sasiore dhe cilesore te miratuara kontrolli i veprimtarisë së përditshme hartimi i ofertave të ndryshme në ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher e2 partners

Menaxher e2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane