Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Divitech Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

menaxher - Divitech Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher produktesh

Divitech Shpk

-
Shqipëri
Divitech sh.p.k, kërkon te punësojë nje menaxher produktesh (product manager) per linja teknike produktesh industriale dhe laboratorike kryesisht ne fushat elektronike/elektrike. ai/ajo do jete pergjegjes per identifikimin e nevojave te klientit/produkteve dhe me pas komunikon me furnitoret/prodhuesit mbi keto produkte duke realizuar prit...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher divitech shpk

Menaxher divitech shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane