Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Delta Publicity (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - Delta Publicity

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher marketingu - e re

Delta Publicity

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi delta publicity is a media agency operating in albania since 1996. vision delta publicity is focused on offering effective results –oriented media services; media strategy, planning and buying based on a scientific approach. mission delta publicity provides our clients with top-class account support, adding consistent value and...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher delta publicity

Menaxher delta publicity dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane