Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher shitjesh

Përshkrimi se shpejti shijaku group do hapi qendren e saj te shperndarjes ekskluzive ne tregetimin ujit dhe pijeve per rajonin e veriut te shqiperise dhe kerkon te punesoje menaxher shitjesh. kualifikimet minimalisht 1-2 vjet përvojë ne marketing. te jete i gatshem te punoje ne terren. te jete fleksibel me oraret. aftësi të shkëlqyera të ...

Punetor krahu

Përshkrimi se shpejti shijaku group do hapi qendren e saj te shperndarjes ekskluzive ne tregetimin ujit dhe pijeve per rajonin e veriut te shqiperise dhe kerkon te punesoje punetor krahu. detyrat te ngarkoje dhe shkarkoje mallin. pergjegjes per sistemimin e magazines. kualifikimet te jete fleksibel me oraret. aftësi të mira të të punuarit...

Punetor magazine

Përshkrimi shoqeria shijaku" sh.p.k. e cila eshte nje kompanilider ne fushen e ndertimit, shitjes se materialeve te ndertimit, hotelerisedhe turizmit, njofton pozicionin vakat: punetor magazine shitjesh materiale ndertimi i cili duhet te dije te drejtoje edhe pirunin per ne filialin e kompanise ne tirane. kandidatet duhet te jete i afte t...

Ekonomist/e

Përshkrimi se shpejti shijaku group do hapi qendren e saj te shperndarjes ekskluzive ne tregetimin ujit dhe pijeve per rajonin e veriut te shqiperise dhe kerkon te punesoje ekonomist/e . detyrat menaxhimin e arketimeve dhe shpenzimeve. bilancin e te ardhurave ditore dhe mujore. depozitimin e te gjithe fondeve si dhe te gjitha ceshtjet ban...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher best western premier ark hotel rinas tirana albania

Menaxher best western premier ark hotel rinas tirana albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane