Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BIG MARKET (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - BIG MARKET

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher supermarketi - e re

BIG MARKET

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi përcakton planin e punës të secilit punonjës në market dhe monitoron ecurinë e çdo punonjësi. ka përgjegjësinë për trajnimin zhvillimin e stafit dhe sqarimin e çdo lloj situate problematike ose jo që krijohet midis stafit në market. bën vlerësimin e stafit dhe është përgjegjës për marrjen e masave disiplinore, ndryshimet e vend...

Financier/e - e re

BIG MARKET

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi big market kerkon te punesoje financier/e . detyrat te kete njohur ne financen 5 ose programe financiare te tjera. te beje deklarimet ne sistemin tatimor per librat e blerjes,shitjes. te ndertoje listepagesen dhe te beje deklarimet ne sistemin tatimor. te beje rakordimet me furnitoret. te regjistroje fatura blerje dhe shitje. k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher big market

Menaxher big market dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane