Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Art and Tourism Development Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(4)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

menaxher - Art and Tourism Development Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher gjelberimi

“s&d invest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dhe administrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhon rezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, të sigurta, të pastërta, të gjelbërta, të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses në komunitet. “s&d invest” për rezidencën kodra e diellit, ...

Menaxher /e eventesh

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: menaxher /e eventesh përshkrim i përgjithshëm si menaxher/e eventesh do të jeni përgjegjës për krijimin e strategjive dhe arritjen e objektivave për departamentin e evente...

Menaxher/e pastrimi

“s&d invest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dhe administrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhon rezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, të sigurta, të pastërta, të gjelbërta të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses në komunitet. “s&d invest” për rezidencën kodra e diellit, j...

Menaxher i mirëmbajtjes së ambjenteve të përbashkëta

“s&d invest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dhe administrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhon rezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, të sigurta, të pastërta, të gjelbërta të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses në komunitet. “s&d invest” për rezidencën kodra e diellit, j...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher art and tourism development group

Menaxher art and tourism development group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane