Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Aluflor (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - Aluflor

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher logjistike - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Specialist montimi / prodhimi durres

Aluflor

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi aluflor construction group merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. kompania jone kerkon te punesoje specialist montimi. detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te marre persiper te gjitha proceset e montimit gjate zbatimit te projekteve te ndryshme. te kete perkushtim maksimal gjate or...

Specialist montimi / prodhimi

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor construction group merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. kompania jone kerkon te punesoje: specialist montimi detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te marre persiper te gjitha proceset e montimit gjate zbatimit te projekteve te ndryshme. te kete perkushtim maksimal gjate or...

Punonjes prodhim-montimi

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania aluflor kerkon te punesoje nje: punonjes prodhimi dhe montimi ne tirane dhe ne durres. detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes. te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise. te karakterizohet nga nders...

Roje magazine durres

Aluflor

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Specialist montimi / prodhimi

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor construction group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. kompania jone kerkon te punesoje: specialist montimi detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te marre persiper te gjitha proceset e montimit gjate zbatimit te projekteve te ndryshme. te ket...

Punonjes prodhim-montimi

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania aluflor kerkon te punesoje nje: punonjes prodhimi dhe montimi ne tirane dhe ne durres. detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes. te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise. te karakterizohet nga nders...

Specialist montimi / prodhimi durres

Aluflor

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi aluflor construction group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. kompania jone kerkon te punesoje specialist montimi. detyrat duhet t'i permbahet ketyre rregullave: te marre persiper te gjitha proceset e montimit gjate zbatimit te projekteve te ndryshme. te ket...

Pergjegjese e arkes/ arketare - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor ofron vend pune si pergjegjese e arkes / arketare ne departamentin e finances aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. përfitimi funksional i markë...

Internship ne dep.e finances - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundeson zhvillimin e intership-it ne departamentin e finances aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. përfitimi funksional i markës qëndron në zg...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher aluflor

Menaxher aluflor dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane