Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Akademia Progress (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres kerkohet menaxher shitjesh

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa ma marre...

Fier kerkohet menaxher shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Fier, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren fier: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50...

Durres kerkohet menaxher shitjesh me eksperience

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress me qender ne durres ofron trajnime ne fushen e finances, drejtesise, menaxhimit, marketingut, programimit. gjithashtu sherben si forme ndermjetesimi midis punedhenesit dhe punekerkuesit. per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren durres : kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te ke...

Tirane kerkohet menaxher shitjesh ne terren me eksperience

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren tirane: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete mbaruar studimet e larta -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -njohes i gjuhes angleze -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e...

Kerkohet ndihmes kuzhinier (m) afer zones se ishmit

Akademia Progress

-
Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ndihmesi kuzhinier (m) ne zonen e ishmit. kerkesat qe duhet te plotesoj aplikanti. -te kete eksperienca te meparshme ne kuzhine -mosha e preferuar 22+ ofrohet: transporti nga durresi pagesa 50.000l + sigurimet te interesuarit te kontaktojne ne 0676317943

Tirane kerkohet koordinatore blerjesh

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress me qender ne durres ofron trajnime ne fushen e finances, drejtesise, menaxhimit, marketingut, programimit. gjithashtu sherben si forme ndermjetesimi midis punedhenesit dhe punekerkuesit. per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te koordinatore blerjesh tirane. kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -te kete m...

Durres kerkohet operator faturash

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje operatori faturash (m) kriteret qe duhet te plotesoj per kete pozicion kandidati: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne dege te ekonomise 2.te jete njohes shume i paketes baze microsoft office 3.njohes i ndonje programi financiar perben avantazh 4.te mos jete ne mar...

Durres kerkohet operator faturash (m)

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje operatori faturash (m) kriteret qe duhet te plotesoj per kete pozicion kandidati: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne dege te ekonomise 2.te jete njohes shume i paketes baze microsoft office 3.njohes i ndonje programi financiar perben avantazh 4.te mos jete ne mar...

Durres kerkohet pergjegjes show room-i (m)

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje pergjegjes show room-i (m) kriteret qe duhen plotesuar per kete pozicion: – arsimi i mesem, por nese ka te lartin perben avanatazh -mosha e preferuar 28+ -te kete eksperienca te ngjashme -te jete korrekt dhe bashkepunues ofrohet: orari : 7:50 – 16:30 pagesa: 40.000...

Kroaci kamarier/e per sezonin veror 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit kamarier/e (m) ose (f) per sezonin veror 2021 ne kroaci pagesa 800 – 1200 eur/muaj njohes te gjuhes angleze, cdo gjuhe e huaj e dyte perben avantazh. periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: akomodimi eshte i perfshire vaktet e perfshira ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher akademia progress

Menaxher akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane