Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ATIS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

menaxher - ATIS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Java ee developer - e re

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
Do you have bold dreams and an innovative spirit? do you love the border between development and product? you don't want just another job; you're looking for a place where you can really grow? look no further. build your future and shape the future of the fast-growing team that builds atis (www.atis.al ). we are software factory with offi...

.net developer - e re

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al ), a software factory with offices in tirana, pristina and skopje, with a staff of more than 100 people and with several years of experience. our company specializes in custom software development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile .net developer to join our team of...

Php/laravel developer - e re

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al ), a software factory with offices in tirana, pristina and skopje, with a staff of more than 100 people and with several years of experience. our company specializes in custom software development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile php developer to join our team of ...

Javascript developer - e re

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al ), a software factory with offices in tirana, pristina and skopje, with a staff of more than 100 people and with several years of experience. our company specializes in custom software development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile javascript developer to join our t...

Angular developer pristina office

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al), the best digital factory in albania and kosovo with a staff of more than 60 people and with several years of experience. our company specializes in custom web application design and development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile angular developer to join our team ...

Reactjs developer pristina office

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al), the best digital factory in albania and kosovo with a staff of more than 60 people and with several years of experience. our company specializes in custom web application design and development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile reactjs developer to join our team ...

Java ee developer

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al), one of the best digital agencies in albania with a staff of more than 70 people and with clients based in italy, switzerland, united states etc. our company specializes in custom web application design and development. we are looking for a java ee developer to join our team of kosovo (prishtina). you will be a p...

.net developer pristina office

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis ( www.atis.al ), one of the best digital agencies in albania with a staff of more than 70 people and with clients based in italy, switzerland, united states etc. our company specializes in custom web application design and development. we are looking for a .net developer to join our team of kosovo (prishtina). you will be a pa...

Mobile software developer (swift, java for android and/or kotlin)

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis ( www.atis.al ), the best digital factory with office in albania & kosovo and with a staff of more than 80 people and with several years of experience. our company specializes in custom web application design and development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile mobile software dev...

Magento developer pristina office

ATIS

-
Prishtinë, Kosovë
We are atis (www.atis.al ), the best digital factory in albania & kosovo with a staff of more than 80 people and with several years of experience. our company specializes in custom web application design and development for clients from all across europe. we are looking for an experienced and versatile magento developer to join our team o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher atis

Menaxher atis dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane