Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AS SPORT SH.P.K (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - AS SPORT SH.P.K

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 17 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shites/e

AS SPORT SH.P.K

-
Kosovë
Pozita: shitës/e vendi i punës: sport vision - central park dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Arkatar/e

AS SPORT SH.P.K

-
Kosovë
Pozita: arkatar/e vendi i punës: sport vision - central park dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Sociale media customer care

AS SPORT SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Përgjegjësitë komunikimi me klientë në rrjetet sociale. regjistrimi i porosive në webfaqe. përgaditja e porosive dhe regjistrimi në sistemin e postës. kualifikimet të paktën një vit përvojë në fushën e shitjeve online përkatësisht në industrinë sportive. aftësi të shkëlqyera komunikimi, motivim i lartë, përkushtim dhe besueshmëri. dërgo c...

Shites/e

AS SPORT SH.P.K

-
Prizren, Kosovë
Pozita: shitës/e vendi i punës: sport vision abi carshia dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Shites/e

AS SPORT SH.P.K

-
Ferizaj, Kosovë
Pozita: shitës/e vendi i punës: sport reality ring mall ferizaj dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Arkatar/e

AS SPORT SH.P.K

-
Ferizaj, Kosovë
Pozita: shitës/e vendi i punës: sport vision ferizaj - the village shopping & fun dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Shites/e

AS SPORT SH.P.K

-
Ferizaj, Kosovë
Pozita: shitës/e vendi i punës: sport vision ferizaj - the village shopping & fun dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Arkatar/e

AS SPORT SH.P.K

-
Kosovë
Pozita: arkatar/e vendi i punës: sport vision - central park dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Shites/e

AS SPORT SH.P.K

-
Kosovë
Pozita: shites/e vendi i punës: sport vision - central park dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Arkatar/e

AS SPORT SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: arkatar/e vendi i punës: sport reality - albi mall dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher as sport sh p k

Menaxher as sport sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane