Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 2469 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher

n'Bjeshke

-
Dragash, Kosovë
Resorti n’bjeshkë agroturizëm i cili gjendet në dragash-kosovë kërkon një menaxher/e me përvojë pune dhe të motivuar. jemi në kërkim të një personi që është i/e apasionuar për turizmin e qëndrueshëm, për kulturën lokale dhe që fokusohet në ofrimin e një eksperience unike për mysafirët tanë. përgjegjësitë dhe detyrat: drejtimi i operacione...

Menaxher

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet menaxher shites mosha 20 deri ne 25 vjec aftesi kompjuterikse ne tastier . puna online vetem ne te shkruajtur. gjina:mashkull kontaktoni ketu ju lutem afati i fundit i aplikimit: 25/08/2022 15:15

Menaxher marketingu - e re

Shqipëri
Remax është një nga agjensitë lider në fushën imobilare e cila dallohet për standartet e avancuara dhe sherbimet imobilare qe ofron. zyra e remax living me adresë në bulevardi “zogu 1”, po kërkon të zgjerojë stafin në pozicionin specialiste marketingu. detyrat: harton dhe implementon strategjite e marketingut. analizon tregun dhe raporton...

Menaxher marketingu - e re

Shqipëri
▶ vend pune ne klinike dentare per marketing dhe menaxhim te rrjeteve sociale 📌 kriteret: ▪ të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe italiane. ▪ aftësi shumë të mira komunikuese dhe raportuese. ▪ të ketë aftësi shumë të mira të të punuarit në skuadër. ▪ prioritet personat qe kane punuar ne call center. ▪ të ketë aftësi shumë të mira...

Menaxher shitjesh - e re

Shqipëri
📌 postman ne kuader te zgjerimit te stafit ofron mundesi punesimi per pozicionin: 1-menaxher/e shitje 👉🏻 kerkesat per kandidatet: 1. te kene eksperience pune ne pozicionin perkates 2. leje drejtimi 3. te jene korrekte dhe pa angazhime te tjera 4. aftesi te mira komunikuese 🎯 adresa: mezez kashar, prane top channel ☎️📥 te gjithe kandi...

Menaxher shitjesh - e re

Tiranë, Shqipëri
✅ vend i lire pune per menaxher/e shitjesh dëshiron të punosh në një nga zonat më elitare në tiranë? një profesion që të jep mundësinë të fitosh çdo ditë në bazë të dëshirës që ke për te punuar dhe ambicie për tu rritur në karrierë? 📌 kriteret: 1. mosha 23 - 35 vjec 2. të ketë mbaruar arsimin e lartë 3. të ketë aftësi të mira komunikimi ...

Menaxher shitjesh - e re

Shqipëri
✅ sole mio shpk ofron vende pune menaxher shitjesh sole mio shpk ne fushen e perpunimit, prodhimit te letres, kartonave,letres higjenike te perdorimeve, te madhesive dhe llojeve te ndryshme dhe te lendes se pare, importit te artikujve te ndryshem ushqimor dhe industrial, furnizimin, importimin me shumice e pakice te detergjenteve,produkte...

Menaxher strukture

Agikons

-
Shqipëri
Kompania atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni për pozicionin e: menaxher strukture përshkrim i përgjithshëm; menaxheri i strukturës është përgjegjës për menaxhimin e punonjësve, marketingut, koordinimin dhe...

Menaxher/e

N'Bjeshkë

-
Dragash, Kosovë
Resorti n’bjeshkë agroturizëm i cili gjendet në dragash-kosovë kërkon një menaxher/e me përvojë pune dhe të motivuar. jemi në kërkim të një personi që është i/e apasionuar për turizmin e qëndrueshëm, për kulturën lokale dhe që fokusohet në ofrimin e një eksperience unike për mysafirët tanë. përgjegjësitë dhe detyrat: drejtimi i operacione...

Menaxher/e

N'Bjeshkë

-
Dragash, Kosovë
Resorti n’bjeshkë agroturizëm i cili gjendet në dragash-kosovë kërkon një menaxher/e me përvojë pune dhe të motivuar. jemi në kërkim të një personi që është i/e apasionuar për turizmin e qëndrueshëm, për kulturën lokale dhe që fokusohet në ofrimin e një eksperience unike për mysafirët tanë. përgjegjësitë dhe detyrat: drejtimi i operacione...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher

Njoftime pune menaxher dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane