Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1322 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune kamarier-banakier/e!

Ad

Wonderbites

-
Tiranë, Shqipëri
About wonderbites: wonderbites is a leading food technology company that is revolutionizing the way people experience food. we take pride in delivering high-quality and innovative products to our customers, driven by our...

Banakier/kamarier me eksperienc

Ad

PISSARDIS

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet banakier/e ose kamarier/e me eksperienc pune. paga e kenaqeshme. disponibiliteti menjehershem. kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0685553790

Kamarier/e

Appetit@ZKM

-
Tiranë, Shqipëri
Appetit@zkm kerkon te punesoje kamarier/e me kohe te plote, puna 8 ore + rroge baze bonuse + bakshishe dite pushimi paga shume e kenaqshme kushte shume te mira pune kontrate e rregullt pune. adresa: universiteti zoja e keshillit te mire, rruga dritan hoxha, tirane nr.tel +355696665697

Kamarier - e re

Shqipëri
Trinity bar zogu zi kerkon te punesoje kamarier kushte te mire pune nje dite ne jave pushim afati i fundit i aplikimit: 31/05/2023 12:07

Kamarier - e re

Shqipëri
Te ket njohuri dhe banak afati i fundit i aplikimit: 01/06/2023 16:56

Kamarier - e re

Shqipëri
Restorant primus kerkon te punesoje kamarier salle. kushte te mira pune paga 40 000 leke afati i fundit i aplikimit: 28/04/2023 18:49

Kamarier - e re

Shqipëri
Kerkojme te punesojme kamarier kane perparesi personat me eksperience pune ofrohen kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Tirana luna park kerkon kamarier. adresa: poshte diges se liqenit artificial afati i fundit i aplikimit: 31/05/2023 11:31

Kamarier - e re

Shqipëri
⏩da capo kerkon te punesoje: ☕ kamarier/e ✅kriteret e punes: 💼kanditatet me eksperience te meparshme pune 😊te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 👉te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅ofrohet: 💰pagesa te kenaqshme 🙋‍♀️ kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: komuna e parisit 📲📞per me shume informacion...

Kamarier - e re

Shqipëri
⏩ bar blinofron mundesi punesimi per 🍸kamarier ✅ kriteret e punes: -lokali eshte lokal familjar me xhiro te kenaqeshme per bakshishe dhe per rrogen 💼te kete eksperience te meparshme pune 😊te jete i sjellshem me stafin dhe klientet 👉te jete i shkathet dhe pozitiv 👉te jete korrekt dhe etik ne pune ✅ ofrohet: 💰paga e kenaqshme + sigura...

Kamarier - e re

Shqipëri
Kerkohet kamarier! afati i fundit i aplikimit: 10/06/2023 08:12

Kamarier - e re

Shqipëri
Kerkojm kamarier , pagesa shume e kenaqshme + siguracione ambjent komod kushte shume te mira pune
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier shqiperi

Njoftime pune kamarier shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane