Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 851 rezultate (Këshilla për kërkim)

Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune . (Punë në distancë)

Ad

Cibo Mare e Terra

-
Vlorë, Shqipëri
Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune. -periudha: prill-shtator -pagesa:45000 lekë të reja. -ofrohet: akomodimi,ushqimi,siguracioni -adresa:rr.potamit himarë -telefon:0699763736 ker...

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

Ad

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2...

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Luna bar kerkon kamarier me eksperience pune paga e kenaqshme + siguracione afati i fundit i aplikimit: 20/04/2021 12:42

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar - pasticeri someg ne myslym shyr , kerkon te punesoje kamarier. te kete eksperienc puna me dy turne paga e kenaqeshme.

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier /banakier per bar lounge kandidati duhet te jete me banim ne zonat rreth rruges dritan hoxha ne laprake afati i fundit i aplikimit: 04/08/2021 16:32

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Jemi te interesuar per kamarier ne restorant fresh garden ne bllok.paga e kenaqshme dhe e diskutueshme,staf i komunikueshem.

Kamarier

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hotel rosa blu kerkon te punesoje: kamarier detyrat te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si te sherbejne dhe komunikojne ne menyre diskrete. te kene sens te larte te mirekuptimit. te kene aftesi shume te mira komunikimi kualifikimet mosha e tyre preferohet te jete nga 20-30 vjec. të kenë pë...

Kamarier

Rozafa

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi restorant rozafa l eshte ne kerkim nje kamarieri. detyrat shërbimi i klienteles së barit apo restorantit. të kenë ekperience ne bar/restorante. kualifikimet aftesi te mira komunikimi me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin. i afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale i afte te koordinoj dhe balancoj punen. t...

Kamarier

Durrës, Shqipëri
“bedouin beach & bar” ushtron aktivitetin e tij në fushën e administrimit dhe manaxhimit të stacioneve të plazhit, duke ofruar çdo shërbim të lidhur ngushtësisht me to si mirëmbajtje, bar – restorant, shërbime argëtuese, etj. “bedouin beach & bar” për sezonin veror maj – shtator 2021, kërkon të punësojë kamarier pranë rezidencës vala mar,...

Kamarier

Çoko bistro bar

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi çoko bistro bar kerkon te punesoje kamerier kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 22 vjec. 2.të ketë përfunduar shkollën e mesme ose profesionale. 3.të ketë eksperiencë pune. 4.të ketë aftësi të mira komunikuese. 5.të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim. kanditatit i ofrohet: 1. pagë e kënaqshme. 2...

Kamarier

Vlorë, Shqipëri
Kerkohen kamarier per sezonin veror paga super te kenaqshme kushtet e punes gjithashtu

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Bar kafe americani kerkojm kamarier puna me 2 turne kushtet shum te mira preferohet pa angazhime te tjera afati i fundit i aplikimit: 25/03/2021 12:24

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier shqiperi

Njoftime pune kamarier shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane