Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

kamarier - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e

The Cake Shop

-
Kosovë
.

Ker kamarier/e

Ulpian

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier apo kamariere ne ulpian prishtin

Kerkoj kamarier-e dhe kuzhinier-e

CASAMia

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier-e dhe kuzhinier-e

Mundesi punesimi ne qipro

Tik Group

-
Tiranë, Shqipëri
Keni ëndërruar përherë një punë dinamike, plot me energji, njohje të reja, e cila do t’ju ushqej vazhdimisht me dije dhe emocion? një punë e cila do t’ju japi mundësinë e promovimit me meritokraci? workandstudy, si pjesë e tik group, në partneritet zyrtar me melco, një nga top 5 kompanitë investitore ne botë, ju ofron mundësinë e punësimi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier te tjera

Njoftime pune kamarier te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane