Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Gjelltore Qebaptore ' RAFUNA '

-
Prishtinë, Kosovë
Prishtinë - hajvali te ket provoj pune

Kamarier

Fontana art

-
Gjakovë, Kosovë
Kerkoj nje kamarier me orar nga e hena deri te shtunen prej ores 14:00-22:00. orari i punes mund te diskutohet nqs ka nevoj. ushqimi eshte i hequr nga ne me nje shum prej 1,5€ çdo dite.

Kamarier/e

The Cake Shop

-
Kosovë
.

Kerkoj kamarier

CasaMia

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier

Kërkojmë shankist, kamarier.

Restaurant "Pini"

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme shankist, kamarier ne prishtine. ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit ne lidhje me detajet.

Kërkojmë shankist, kamarier.

Restaurant "Pini"

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë shankist, kamarier në prishtinë. ju lutem na kontaktoni në numrin e telefonit në lidhje me detajet.

Kamarier dhe shankist

Restaurant Pini

-
Prishtinë, Kosovë
Restoranti gjindet ne lagjen dardania, ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit 044/049 344 578

Konkurs pune

Assado

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune! pozitat: enëlarës/e kamarier të interesuarit të na telefonojnë në: 049 905 905

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier te tjera

Njoftime pune kamarier te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane