Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Punë sezonale (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Punë sezonale

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune . (Punë në distancë)

Cibo Mare e Terra

-
Vlorë, Shqipëri
Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune. -periudha: prill-shtator -pagesa:45000 lekë të reja. -ofrohet: akomodimi,ushqimi,siguracioni -adresa:rr.potamit himarë -telefon:0699763736 kerkohet kamarier me eksperience pune ne fushen e restoracionit te peshkut. te kete seriozitet ne pune te kete aftesi komu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier pune sezonale

Njoftime pune kamarier pune sezonale dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane