Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

kamarier - Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj pun per kamarier praktikant

Hoteleri dhe turizem

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pun urgjent praktikant kamarier - kam perfundimin e shkolles se mesme me diplom -per me shume kontakto : 043 - 907 - 177

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier praktike

Njoftime pune kamarier praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane