Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 178 rezultate (Këshilla për kërkim)

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

Ad

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2...

Kamarier

Përshkrimi ionian hotel dhermi kerkon te punesoje : kamarier kualifikimet komunikim korrekt dhe miqesor me klientet; njohes te gjuheve te huaja; feksibel me detyrat e caktuara; eksperience ne ambiente sherbimi prane plazheve . shënime nese jeni te interesuar ne kete pozicioni telefononi ne : 0698769088 fotografi

Kamarier

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hotel rosa blu kerkon te punesoje: kamarier detyrat te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si te sherbejne dhe komunikojne ne menyre diskrete. te kene sens te larte te mirekuptimit. te kene aftesi shume te mira komunikimi kualifikimet mosha e tyre preferohet te jete nga 20-30 vjec. të kenë pë...

Kamarier

Rozafa

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi restorant rozafa l eshte ne kerkim nje kamarieri. detyrat shërbimi i klienteles së barit apo restorantit. të kenë ekperience ne bar/restorante. kualifikimet aftesi te mira komunikimi me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin. i afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale i afte te koordinoj dhe balancoj punen. t...

Kamarier

Çoko bistro bar

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi çoko bistro bar kerkon te punesoje kamerier kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 22 vjec. 2.të ketë përfunduar shkollën e mesme ose profesionale. 3.të ketë eksperiencë pune. 4.të ketë aftësi të mira komunikuese. 5.të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim. kanditatit i ofrohet: 1. pagë e kënaqshme. 2...

Kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Pizzeria margarita me lokacion në prishtinë rruga hajdar dushi, është në kërkim të një (1) kamarieri/e. preferohet të ketë përvojë paraprake pune të kësaj lëmie.

Kamarier

Hotel Restaurant Lido

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier me provoje pune. orari nga 15:00 deri 23:00. kontakt: 049112981

Kamarier

Casa Mia

-
Prishtinë, Kosovë
Të interesuarit te lajmerohen në numrat e telefonit.

Kamarier

SOSO CAFFE

-
Prishtinë, Kosovë
Soso caffe eshte ne kerkim per nje shankist me pervoje pune gjindemi ne lagjen emshir perparsi kan personat qe banojne ne lagje presim vetem persona serioz kontaktin mundesisht vetem ne viber flm

Kamarier

Pasarela Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoj. pasarela caffe ne dardani mbi kurriz.

Kamarier

Cafe Bar Bravo

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita-kamarier cafe bar bravo - prishtine orar i plote koha e kontaktit nga ora 12deri ne 18 kontakti - 044446050

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier kohe e plote

Njoftime pune kamarier kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane