Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Flex lounge bar

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier, ne restaurantin, flex lounge bar. ne mati 1 afer shkolles filore pavarsia. orari,rroga, sipas marveshjes. përvoje pune së paku nje vjecare; përgjegjësi në punë; aftësi të punës nën presion; aftësi për punë ekipore;

Kamarier

grill caffe Shemi

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier me pervoj orari : 08 - 12:30

Kamarier/e

THE BOX BISTRO

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier/e përvoja paraprake epunës, vullneti për punëekipore, njohja e gjuhëvete huaja, komunikimi dhemirësjellja janë përparësi të gjithë të interesuarit duhet të kenë përvojë pune. të interesuarit të lajmrohen në numer tel: +38348777724 ose neemail-in: [email protected] prishtinë, blloku bk2, dardani, nr.1

Kerkoj kamarier me pervoj

grill caffe Shemi

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier per pervoj pune orari 08 — 12 restoranti gjendet ne tregun me shumic zona industiale

Shankiste ( femen ) dhe ndimes kamarier

BO bowling

-
Prishtinë, Kosovë
Të jetë komunikativ

Kerkojm 2 kuzinier dhe 2 kamarier

Salty King

-
Prishtinë, Kosovë
Salty king - fast food - lokacioni : ulpiane kerkojm 2 kuzhinier dhe 2 kamarier (delivery) orari i punes 8 ore - shujtat ditore perfshihen me kontrate te rregullt per me shum info e keni numrin kontaktues

Banakiere ( f ) dhe kamariere ( f )

Lorenco

-
Tiranë, Shqipëri

Restaurant “indian cuisine” shpall konkurs për kamarier/e, shankist/e 🇮🇳🇽🇰

Indian Cuisine

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant “indian cuisine” shpall konkurs për kamarier/e, shankist/e 🇮🇳🇽🇰 orari i punës: orar i plotë; 40 orë në javë si dhe të jetë i gatshëm për të punuar orë shtesë bazuar në kërkesat e klientelës dhe pronarit. përvoja dhe kualifikimi: të ketë së paku 1- 3 vite përvojë pune në fushën e shërbimit dhe hotelerisë. te ketë së paku të ...

Ofroj pune sezonale si kamarier/e,banakier/e per bar,restorant, fast-food dhe punonjes per market.

Naktor Construction

-
Vlorë, Shqipëri
Ofroj pune sezonale si kamarier/e,banakier/e per bar,restorant, fast-food dhe punonjes per market. vendi punes: 'sambas'beach, green cost, palace,vlore paga e negociushme. te perfshire: akomodimi dhe ushqimi . per detaje: +355682050946, [email protected]

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier kohe e pjesshme

Njoftime pune kamarier kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane