Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Tjetër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

kamarier - Tjetër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ndihmes kamarier - e re

Përshkrimi ionian hotel dhermi kerkon te punesoje :ndihmes kamarier detyrat • te kryeje punën me përgjegjësi, me cilësi dhe ne afatet e kërkuara. • te shtroje tavolinat e restorantit. • ti pergjigjet kerkesave te shefit te salles. • te kontrollloje serviset ,pjatat, gotat. kualifikimet të ketë aftësi shumë te mira komunikuese. të jetë i a...

Kamarier/e restoranti

H&K @ VALA MAR Residences

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi vala mar resicednces nje nga komplekset me prestigjoze ne gjirin e lalzit kerkon te punesoje : kamarier/e restoranti kualifikimet shërbimi i klienteles së restorantit. të kenë ekperience ne restorante. komunikim korrekt dhe miqesor me klientet; njohes te gjuheve te huaja; fleksibel me detyrat e caktuara; shënime për të aplikuar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier tjeter

Njoftime pune kamarier tjeter dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane