Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Te tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

kamarier - Te tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vende të lira të punës

HIB Petrol

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata hib petrol sh.p.k. me seli në ferizaj, lider në fushën e shitjës së derivateve të naftës, restoraneve dhe marketeve, hap konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës për pikën e re në gjakovë (pozitat 1 deri 9) si dhe për pikat e tjera eksistuese (pozitat 4 deri 9). menaxher i pikës ; punëtor administrativ ; udhëheqës i ndë...

Punëtor i pastrimit dhe mirëmbajtjes (16)

Elite Cleaning Services (ECS)

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi punësimi në elite cleaning services (ecs) ecs shpallë konkurs për gjashtëmëdhjetë (16) vende të lira pune, në pozitën e punëtorit të pastrimit dhe mirëmbajtjes, puntorit për pastrim të tavolinave / kamarier i punësuari në pozitën e punëtorit të pastrimit dhe mirëmbajtjes do të jetë përgjegjës për: kryerjen e detyrave të punës sipa...

Vende të lira të punës (58) - e re

Beni Dona Plast Sh.p.k.

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata “beni dona plast” sh.p.k. me seli në adresën: rr. “imzot nikë prela”, lagjia: “ulpian”, pn., prishtinë, 10 000, republika e kosovës, në përputhje me statutin e korporatës dhe duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 rregullores për funksionimin e brendshëm të korporatës, më datë 14.04.2021 , shpall ketë: konkurs “beni dona”, është ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier te tjera

Njoftime pune kamarier te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane