Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Pipi’s Kichen

-
Kosovë
Kerkoj kamarier vetem per orarin e paradites

Kamarier

Kerkojme kamarier me orar te plote.pagesa sipas marreveshjes.

Kamarier

Grill Mix

-
Kosovë
Grill mix shpall konkurs per poziten kamarier ata qe kane deshire ti bashkohen stafit tone te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose emailin e vendosur ne shpallje, ose te paraqiten ne restorantin tone !

Kamarier

Kerkoj kamarier,vetem orari i paradites

Kamarier

Mati Bakery & Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Mati bakery & kaffe ...hap konkurs pune per 1 kamarier. personi duhet te ketë: -përvojë pune -mirësjellje ndaj klienteles

Kamarier

Taverna Grill Sarajeva

-
Prishtinë, Kosovë
Taverna grill sarajeva shpall konkurs pune per poziten e kamarier, me pervoj pune

Kerkoj pune kamarier ne breg te diellit

Kamarier

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune si kamarier ne bregun e diellit. puna te jete paradite rroga te pakten 300€ dhe 1 ose 2 here ne javë pushim kam 1 vit e gjysem pervoje si kamarier restoranti di 3 gjuhë te huaja ( anglish, italisht dhe gjermanisht)

Kamarier/kamariere

The Box Bistro

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier/kamariere

Kamarier/e

The Cake Shop

-
Kosovë
.

Kerkojme kamarier

Coffee Shop “ SQUARE”

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier serioz me pervoje pune!

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier te tjera

Njoftime pune kamarier te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane