Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Kerkoj kamarier,vetem orari i paradites

Kamarier

Furra Pogaqe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier me provoj pune te interesuarit mund te na kontaktojn ne nr +38343984888 ose te paraqiten ne lokal. lokali gjendet tek rruga c banesat e tregtis

Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune . (Punë në distancë)

Cibo Mare e Terra

-
Vlorë, Shqipëri
Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune. -periudha: prill-shtator -pagesa:45000 lekë të reja. -ofrohet: akomodimi,ushqimi,siguracioni -adresa:rr.potamit himarë -telefon:0699763736 kerkohet kamarier me eksperience pune ne fushen e restoracionit te peshkut. te kete seriozitet ne pune te kete aftesi komu...

Kamarier/e

Shqipëri
Melug bistro restaurant melug bistro restaurant kerkon te punesoje staf me eksperience ne pozicionin e sherbimit, kamarier/e. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit si me poshte. +355 69 94 90 000

Kamarier/e

B & B Food Service

-
Tiranë, Shqipëri
B & b food service shpk kerkon te punesoj: kamarier/e -me eksperienc pune -mosha 20-35 vjec -te jene fleksibel me oraret -te gatshem per te punuar me turne -te sjellshem dhe komunikueshem me stafin dhe klientet ofrohen kushte te mira pune,page e kenaqeshme + siguracione adresa:rruga e elbasanit te interesuarit te kontaktojne ne numrin:069...

Kerkoj kamarier/e dhe banakier/e - e re

Host&Guest

-
Prishtinë, Kosovë
Lokali gjendet ne dragodan-prishtine perball meridianit te madh.per me shum info kontaktoni ne numrin telefonues 044453563

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2.të ketë përfunduar shkollën e mesme ose profesionale. 3.të ketë eksperiencë pune. 4.të ketë aftësi të mira komunikuese....

Kroaci kamarier/e per sezonin veror 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit kamarier/e (m) ose (f) per sezonin veror 2021 ne kroaci pagesa 800 – 1200 eur/muaj njohes te gjuhes angleze, cdo gjuhe e huaj e dyte perben avantazh. periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: akomodimi eshte i perfshire vaktet e perfshira ...

Mundesi punesimi ne tragetet / gnv/ paga fillon nga 945$-kamarier, banakier

TSTS GROUP

-
Kosovë
Punesim ne anije -punonjës sherbimi/ kamarier/ banakier/ punonjes ne mense” – kompania italiane gnv tsts group, si kompani ndërmjetëse ofron mundësinë e punësimit për “punonjës sherbimi/ kamarier/banakier/ punonjes ne mense ” ne tragete pasagjeresh. per te perfituar mundesine e punesimit në bordin e trageteve, duhet te permbushni kriteret...

Punesim ne anije - punonjës sherbimi/ kamarier/ banakier/ punonjes ne mense" - kompania italiane gnv

TSTS GROUP shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group, si kompani ndërmjetëse ofron mundësinë e punësimit për "punonjës sherbimi/ kamarier/banakier/ punonjes ne mense " ne tragete pasagjeresh. per te perfituar mundesine e punesimit në bordin e trageteve, duhet te permbushni kriteret si ne vijim. kriteret: -mosha 20-45 vjec. -njohuri te nivelit mesatar te gjuhes angleze dhe italian...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier te tjera

Njoftime pune kamarier te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane