Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

kamarier - Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier (veternik, shkabaj), arkatare (shkabaj)

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: kamarier, lokacioni: veterrnik, shkabaj arkatare në fast food lokacioni: shkabaj orari: 8 orë në ditë, me ndërrime kamarier detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi të mira komunikimi; aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve; respektimi i rregullave në punë; përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës. kualifikimet dhe ...

Shites i derivateve dhe kamarier/e - e re

Patroni N.T.SH

-
Kosovë
Eida&patroni ne fushe kosove hap konkurs per pozitat e cekura me poshte: 1 (nje) shites derivatesh 1 (nje) kamarier/e te interesuarit te lajmerohen ne email apo ne numrin e telefonit [email protected] otmail.com +38345993459

Shites i derivateve dhe kamarier/e - prishtine - e re

Patroni Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Eida&patroni ne prishtine hap konkurs per pozitat e cekura me poshte: 1 (nje) shites derivatesh 1 (nje) kamarier/e te interesuarit te lajmerohen ne email apo ne numrin e telefonit [email protected] +38345993459

Gastronomi

Dom caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier banakier

Vende të lira të punës

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 42 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite va...

Vende të lira të punës

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 42 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite va...

Kerkohen dy kamariera/e dhe dy shankista/e, caffe bar top kapi

Caffe bar Top Kapi

-
Prishtinë, Kosovë
Caffe bar top kapi gjendet nre lagjen bregu i diellit, prishtine caffe bar top kapi shpall konkurs dy kamarier ose kamariere dy shankista ose shankiste te interesuarit te kontaktojne ne nr tel: +383 49 151 677

Vende të lira të punës (arbëri - prishtinë) - e re

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 42 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite va...

Vende të lira të punës (arbëri – prishtinë) - e re

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 42 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite va...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier shitje

Njoftime pune kamarier shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane