Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Bushgegu

-
Prishtinë, Kosovë
Bushgegu shpall konkurs për një kamarier. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. vendi i punës gjendet në magjistralen prishtinë-fushë kosovë, për informata më të hollesishme na kontaktoni në privat 044 556 514 .

Kamarier

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, tek rruga c, prishtinë (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/316075786662766/?source=post_timeline

Kamarier

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, në zonën industirale, prishtinë (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/803784260522432/?source=post

Kamarier

Students Employment Network

-
Prizren, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, në prizren (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/794959721394000/?source=post

Kamarier/e

Kids Galaxy

-
Prishtinë, Kosovë
Dëshironi të bëheni pjesë e ekipit tonë? na kontaktoni: 044/533/133 ose na dërgoni cv-në tuaj në email adresën: [email protected]

Kamarier/e

DOOR 74 - lounge bar

-
Prishtinë, Kosovë
Ekipa e "door 74 " kërkon kamarier/e që ti bashkangjiten ekipës tonë , një vend plot gjelbërim ku të bën të ndihesh si në shtëpi, është shum e thjesht, nje buzëqeshje ne fytyr, shërbim me dashni , komunikim i mirë me klientin dhe punë nē ekip është e gjitha qfar kërkohet nga ne. orari i punē 8 ore në ditë, 48 ore në javë 6 ditë punë 1 pus...

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e, tek lagjja ulpiana, prishtinë. ndiqeni vegzën e mëposhtme për informata më të hollësishmedhe për aplikim: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/944008793026474/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e me orar të shkurtër, tek rruga lidhja e pejës, prishtinë. ndiqeni vegzën e mëposhtme për informata më të hollësishme dhe për aplikim: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/773337316707721/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e, në afërsi të grand store, prishtinë (rrogë 350 euro0. ndiqeni vegzën e mëposhtme për informata më të hollësishme dhe për aplikim: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/604559043851965/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, tek zona industriale, prishtinë, me rrogë 400 euro. mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/881522939387959/?source=post_timeline

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier sherbim klienti

Njoftime pune kamarier sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane