Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Luna Coffe Bar

-
Kosovë
Luna coffe bar pas zgjerimit te veprimtarise kerkon te punesoj 2 kamariera ne fushe kosove. perparesi kane ata me pervoje dhe qe banojne ne fushekosove apo rrethine. per me shume na vizitoni "rruga nene tereza" afer rrethit ne drejtim te xhamise apo kontakto ne 049 541 333. ju mirepresim!

Kamarier/e

Dream Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier/e orari i punes 8 orë prishtinë per me shume kontakto ne viber +38343807805

Kamarier/e

Caffe Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet kamarier/e te ish-cigllana. per me shume informacione kontaktoni ne +38349151677

Kamarier/e

Sonor Lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohen 2 kamarier/e me kontrat pune. per me shume info kontaktoni ne: 049151677

Kerkoj kamarier

Restaurant Tradita

-
Prishtinë, Kosovë
Gjindemi te qafa prishtine

Kamarier/e

Kids Galaxy

-
Prishtinë, Kosovë
Dëshironi të bëheni pjesë e ekipit tonë? na kontaktoni: 044/533/133 ose na dërgoni cv-në tuaj në email adresën: [email protected]

Kamarier -e , shankist-e - e re

V.l

-
Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere dhe shankist-e , me pervoje pune , gjindemi ne fush kosove kontakt +38345632444

Konkurs per kamarier

Bushgegu

-
Prishtinë, Kosovë
Bushgegu shpall konkurs për një kamarier. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. vendi i punës gjendet në magjistralen prishtinë-fushë kosovë, për informata më të hollesishme na kontaktoni në privat 044 556 514.

2x kamarier/e

Top Kapi

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme 2x kamarier/e ne lagjen bregu i diellit. te interesuarit te kontaktojne ne: +38349151677.

Kamarier/e - shankist/e

Kids Galaxy

-
Prishtinë, Kosovë
Dëshironi të bëheni pjesë e ekipit tonë? na kontaktoni: 044/533/133 ose na dërgoni cv-në tuaj në email adresën: [email protected]

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier sherbim klienti

Njoftime pune kamarier sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane