Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Sanitare / Pastrim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Sanitare / Pastrim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Cafe momus kerkon te punesoje sanitare

Cafe Momus

-
Tiranë, Shqipëri
Bar restorant “cafe momus ” eshte duke vleresuar punonjese per rolin e kamarier/e. kandidatet duhet te jene te edukuar, te komunikueshem dhe me shume deshire per pune. ofrojme vend pune stabel kushte shume te mira pune pagesat me te larta ne treg ambient pune shume miqesor. te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0672021020

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier sanitare pastrim

Njoftime pune kamarier sanitare pastrim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane