Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

kamarier - Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vende të lira të punës

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 43 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvilli...

Arkatar/e, banakier/e

Trosha

-
Prishtinë, Kosovë
Trosha sh.p.k ., është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit. të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë e kompanisë sonë, ftohen që të aplikojnë për pozitat e hapura të punës në prishtinë. ne po kërkojmë: arkëtar/e (1), banakier/e (1) – trosha në “albi mall” arkëtar/e (1), banakier/e (1) – trosha tek “kine...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier retail dhe distribuim

Njoftime pune kamarier retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane