Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Punë të Përgjithshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

kamarier - Punë të Përgjithshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier, ndihmës shankist, pastruese, pompist - e re

Renelual Tahiri Petrol

-
Prishtinë, Kosovë
Pompa e derivateve renelual tahiri pika në cagllavicë, prishtinë shpallë konkurs për pozitat: kamarier (1) ndihmës shankist pastruese (1) pompist (1) detyrat dhe përgjegjësitë: të jetë i sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve; aftësi të mira komunikuese; të ketë përvojë pune; të jetë fleksibil dhe i shoqërueshëm. të gjithë të ...

Vende të lira pune

SPAR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Spar kosova, licencuar nga spar ndërkombëtar, synon udhëheqjen në rrjetin e shitjes me pakicë në treg duke ofruar përvojën më të mirë të blerjes përmes përkushtimit në freski, përzgjedhje, cilësi dhe nivel të lartë të shërbimit të konsumatorëve. trajnimi dhe zhvillimi profesional i punonjësve, si dhe krijimi i një mjedisi pozitiv dhe etik...

Vende të lira pune

YLLI PASHTRIKU

-
Gjakovë, Kosovë
Sh.p.k.ylli pashtriku eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise. per arsye te zgjerimit te rrjetit, te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura 3 agjente shitjes( femra )per prishtine 2 agjente shitjes( femra )per gjakove paga fillestare 400.00...

Vende të lira pune

Kastrati Group

-
Pejë, Kosovë
‘’kastrati group ’’ si kompani lidere në cilësi të derivateve dhe shërbimit ndaj klientëve me pika në disa qytete të kosovës dhe me trend rritjeje të vazhdueshëm shpall të hapur konkurs pune për të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e një stafi të jashtëzakonshëm dhe ambienti bashkëkohor në këto pika dhe pozita: kompleksi kastrati bowling ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier pune te pergjithshme

Njoftime pune kamarier pune te pergjithshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane