Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Kuzhinier/e (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Kuzhinier/e

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Overview dmc "fllad" resort &spa - te gjitha pozicionet e hapura!

Overview DMC

-
Kavajë, Shqipëri
Per te gjithe te apasionuarit ne turizem dhe hoteleri, vjen nje mundesi e re! "fllad" resort & spa, ne zonen me te bukur te golemit, prane detit dhe pishave, çel dyert per here te pare kete sezon. i ndertuar me nje koncept bashkekohor, ne strukture dhe menaxhim, eshte nje mundesi e rralle per ata qe kane eksperience por e dhe per ata qe d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier kuzhinier e

Njoftime pune kamarier kuzhinier e dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane