Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri dhe Turizem (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Hoteleri dhe Turizem

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 168 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Kastrati Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kastrati group hap konkurs për kamarier në prishtinë! të interesuarit mund të lajmërohen në nr e telefonit 049-851-752 apo në zyret e kastrati group. #kastratigroup #lidernecilsi #konkurspune

Kamarier

Restaurant Pizzeria XHIDI

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant pizzeria “xhidi” , shpall konkurs per: kamarier me pervoje pune. vendi i punes: restaurant “pizzeria xhidi” ulpiane, prishtine. te interesuarit te na kontaktojne ne numer te telefonit: 044 218 143.

Kamarier

Taverna”DAJTI”

-
Prishtinë, Kosovë
Pozite e re per kamarier për ndrrimin e paradites që jeton në prishtinë në bregun e diellit. të interesuarit le të kontaktojnë në numrin e telefonit : 049-308-584

Kamarier

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Po kërkoj një kamarier për ndrrimin e paradites që jeton në prishtinë në bregun e diellit. të interesuarit le të kontaktojnë në numrin e telefonit : 049-308-584

Kamarier

Bufe Arlindi Rezonanc

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier ne bufe arlindi ne rezonanc veternik, te interesuarit te na kontaktojn ne tel:044550-531

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme pune per kamarier me pervoje pune, me knaqesi ju presim ne stafin tone!

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme pune per kamarier me pervoje pune, me kenaqesi ju presim ne stafin tone!

Kamarier

Bufe Arlindi Rezonanc

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier ne bufe arlindi ne rezonanc te interesuarit te na kontaktojn ne numrin 044550531

Kamarier

Casa Mia

-
Prishtinë, Kosovë
Te interesuarit te lajmerhen ne nr 044 136 168

Kamarier

Gjelltore Qebaptore ' RAFUNA '

-
Prishtinë, Kosovë
Prishtinë - hajvali te ket provoj pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier hoteleri dhe turizem

Njoftime pune kamarier hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane