Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 120 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier - e re

Restaurant PINOCCHIO

-
Prishtinë, Kosovë
Vend i lire i punës pozita: kamarier aplikuesi duhet të këtë përvoje punë njohuri të gjuhes angleze dhë të këtë aftësi komunikimi më klientet te intëresuarit të lajmerohën në nr: 044405114

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme pune per kamarier ne restaurant del posto,per me shum informata rreth punes dhe kushteve te punes na kontaktoni!

Kamarier

MCM Beach

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoje per pune sezonale ne mcm beach, ulqin. per me shume detaje, na kontaktoni ne: 0038269229140

Kamarier

Fishop Prishtina

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoje te pakten 2 vjeqare ne restaurant

Kamarier

PASARELA CAFFE

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoje pune orari i pote.

Kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune per kamarier. te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne 044-609-610 ose 049-609-610. lokacioni

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme pune per kamarier dhe ndihmes kamarier,te interesuarit te na kontaktojne per me shum informata.

Kamarier

Hotel Ambasador

-
Prishtinë, Kosovë
Hotel ambasador kerkon 3 banakier-kamarier. mosha max 28 vjeq. kerkohet gjithashtu njohuri bazike e gjuhes angleze. paga e negociueshme. per cdo informate na kontaktoni ne 038 248 300, permes emailit apo edhe fizikisht te paraqiteni ne hotel ambasador (rr. adrian krasniqi, nr.1, afer ambasades zvicrane). ju faleminderit.

Kamarier

Toks Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Vend i lire pune per kamarier ne toks caffe,te interesuarit mund te shkruajne per info tjera rreth shpalljes!

Kamarier

GALAKTIKA CAFFE

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për kamarier të gjithë të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit 049-652-576 , viber +38349652576 ose personalisht në galaktika caffe mbi kurriz - dardani, prishtinë. kushtet e punes rroga 430€ bruto me kontrat pune trregullt orari 8 ore ndit me ndrrime 1 shujte ditore + kafe pije pushim javor pushim vjetor

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier hoteleri dhe turizem

Njoftime pune kamarier hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane