Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 105 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Hotel Restaurant Lido

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier me provoje pune. orari nga 15:00 deri 23:00. kontakt: 049112981

Kamarier

Casa Mia

-
Prishtinë, Kosovë
Të interesuarit te lajmerohen në numrat e telefonit.

Kamarier

SOSO CAFFE

-
Prishtinë, Kosovë
Soso caffe eshte ne kerkim per nje shankist me pervoje pune gjindemi ne lagjen emshir perparsi kan personat qe banojne ne lagje presim vetem persona serioz kontaktin mundesisht vetem ne viber flm

Kamarier

Pasarela Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoj. pasarela caffe ne dardani mbi kurriz.

Kamarier

"Second Home" Food And Bar

-
Prishtinë, Kosovë
"second home" - food and bar kamarier me gjysme-orari per nderrimin e pasdites. 049 542 322

Kamarier

"Second Home" Food And Bar

-
Prishtinë, Kosovë
"second home" food and bar ne upliane/prishtine , kerkon kamarier me orar te plote. perparesi kane ata qe kane pervoje pune. kontaktoni ne numrat tane te telefonit: +383 49 542 322 +383 45 806 706 ju mirepresim.

Kamarier

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet te punesohet kamarier me eksperience pune dhe qe mendon te punoje per afat gjate. ambienti dhe kushtet e punes shume te mira. te interesuarit duhet te paraqiten patjeter ne lokal per te biseduar me gjeresisht kushtet e punes.

Kamarier

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet staf me eksperience dhe qe mendon te punoje ne afat gjate. ambienti dhe kushtet e punes shume te mira. te interesuarit duhet te paraqiten patjeter ne lokal per te biseduar me gjeresisht.

Kamarier

Moon Lounge Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Te interesuarit te lajmrohen nga ora 10:00-16:00

Kamarier

Grill House SHABAN

-
Prishtinë, Kosovë
Grill house shaban shpall konkurs per kamarier. te interesuarit le te kontaktojne ne numrin e telefonit 048888999.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier hoteleri dhe turizem

Njoftime pune kamarier hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane