Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Gastronomi, Hoteleri, Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Gastronomi, Hoteleri, Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 43 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier përgjegjësia: merr porositë dhe shërben mysafirët me pije dhe ushqim. sigurimi se ushqimi dhe pijet shërbehen në mënyrë të shkëlqyeshme. faturimi dhe procesimi i pagesave. aftësitë njohja e punës me kompjuter njohja e gjuhës angleze të jetë komunikativ i motivuar për punë aftësi për punë nën presionin e kohës gatishmëri për punë ...

Kamarier

Trattoria

-
Prishtinë, Kosovë
Trattoria , në lokacionin e prishtinës kërkon: kamarier mënyra e aplikimit: të interesuarit/at le të lajmërohen në numrin e telefonit: 045682600 tags trattoria kamarier prishtina restaurant sherbim prishtine kamariere

Kamarier

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier përgjegjësia: merr porositë dhe shërben mysafirët me pije dhe ushqim. sigurimi se ushqimi dhe pijet shërbehen në mënyrë të shkëlqyeshme. faturimi dhe procesimi i pagesave. aftësitë njohja e punës me kompjuter njohja e gjuhës angleze të jetë komunikativ i motivuar për punë aftësi për punë nën presionin e kohës gatishmëri për punë ...

Kamarier, banakier - e re

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: kamarier, banakier lokacioni: prishtine – veternik orari: 8 orë në ditë, me ndërrime detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi të mira komunikimi; aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve; respektimi i rregullave në punë; përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës. kualifikimet dhe kriteret e nevojshme: përgaditja shkoll...

Kamarier, delivery (2) - e re

Home Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Home pizza hap konkurs për keto pozita: kamarier delivery lokacioni: prishtina mënyra e aplikimit: të interesuarit të lajmerohën në numrin e telefonit: 045 986 094 tags home pizza kamarier delivery gastronomi sherbim prishtine

Kamarier, delivery (2) - e re

Home Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Home pizza hap konkurs për keto pozita: kamarier delivery lokacioni: prishtina mënyra e aplikimit: të interesuarit të lajmerohën në numrin e telefonit: 045 986 094 tagged as: delivery, gastronomi, home pizza, kamarier, prishtine, sherbim ⚠️ shiko 33 shpallje që skadojne sot

Kamarier, shankist, pastruese

Renelual Tahiri Petrol

-
Prishtinë, Kosovë
Renelual tahiri shpallë konkurs për poziten: kamarier shankist pastruese mënyra e aplikimit: të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëpërmendura mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit 048 374 330 nga ora 08:00 deri në orën 18:00 apo cv në emailin ermal.guri@renelualtahiri.com tags renelual tahiri petrol kamarier shankist pastrue...

Kamarier, shankist, pastruese

Renelual Tahiri Petrol

-
Prishtinë, Kosovë
Renelual tahiri shpallë konkurs për poziten: kamarier shankist pastruese mënyra e aplikimit: të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëpërmendura mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit 048 374 330 nga ora 08:00 deri në orën 18:00 apo cv në emailin [email protected] tagged as: kamarier, pastruese, prishtina, renelual tahiri petrol...

Kamarier/e, banakier/e

Qendra Tregtare LIRiDONI

-
Deçan, Kosovë
Qendra tregtare liridoni është qendër tregtare e cila funksionon për rreth 20 vite, e përbërë prej supermarketit, tekstilit, restaurantit dhe kafeterisë në disa lokacione në kosovë, me një personel me përvojë shumëvjeçare në këtë fushë. për shkak të zgjerimit të kompanisë në lokacione të reja dhe me qëllim të plotësimit të vendeve të punë...

Shankist/e, kamarier/e

Casa Rita Restaurant

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës në casa rita restaurant casa rita hap konkurs per keto pozita shankist/e kamarier/e adresa: rruga shpetim robaj (ne afersi te parkut tokbashqe) të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar cv-në në e-mail adresen casaritarestaurant@hotmail.com apo ne numrin +383 48 524 442 (viber) konkursi do të jetë i h...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier gastronomi hoteleri turizem

Njoftime pune kamarier gastronomi hoteleri turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane