Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Gastronomi (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Gastronomi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier – arbëri

Taunita Fish

-
Prishtinë, Kosovë
Taunitafish (restaurant peshku) në arbëri hapë konkurs për: kamarier të interesuarit duhet të kenë: përvojë pune mbi 5 vjet; njohuri për ushqimet e detit; përvojë në servimin e peshkut; ta njohë gjuhën angleze të interesuarit ta dergojne cv-në në viber në numrin 049198962. tagged as: dragodan, kamarier, prishtine, restaurant peshku, tauni...

Shankist (3), kamarier (3)

Restaurant Pizzeria Rona

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant rona shpallë konkurs për: shankist (3 pozita) kamarier (3 pozita) kusht që të ketë përvojë pune paraprake. të intersuarit mund te aplikojne duke na kontaktuar në numrin kontaktues: 045/632-326. tags restaurant pizzeria rona shankist kamarier

Shankist (3), kamarier (3)

Restaurant Pizzeria Rona

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant rona shpallë konkurs për: shankist (3 pozita) kamarier (3 pozita) kusht që të ketë përvojë pune paraprake. të intersuarit mund te aplikojne duke na kontaktuar në numrin kontaktues: 045/632-326. tagged as: kamarier, pizzeria, restaurant, rona, shankist

Kamarier, banakier, ndihmës kuzhinier

Star Sun

-
Prishtinë, Kosovë
Lokali “star sun” shpall konkurs për keto vende të lira pune: i. kamarier, ii. banakier, iii. ndihmës kuz hinier. kushtet e përgjithshme: të keni përvojë pune, të jeni serioz në punë, të jeni të mirësjellshëm. të interesuarit të na kontaktojnë në kë të numë r të telefonit: 044/ 274-482 (nga ora 14:16). ju mirë presim star sun rr. hyzri ta...

Vende të lira të punës (5)

LORD Restaurant & Lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Lord restaurant shpall konkurs per pozitat: 1 host/menaxhere 3 kamarier/e 1 shankist/e kushtet: efikasitet gjatë orarit të punes aftësi në punë ekipore aftësi komunikuese me klientët kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes numrave: 044306840 043940326 tags lord restaurant lord host menaxher menaxhere kamarier kamar...

Vende të lira të punës (5)

LORD Restaurant & Lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Lord restaurant shpall konkurs per pozitat: 1 host/menaxhere 3 kamarier/e 1 shankist/e kushtet: efikasitet gjatë orarit të punes aftësi në punë ekipore aftësi komunikuese me klientët kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes numrave: 044306840 043940326 tagged as: host, kamarier, kamariere, lord, lord restaurant, men...

Vende të lira të punës (24) - lagjja marigona

Sach LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Tags sach llc sach sach pizza pergjegjes te ndrrimit kuzhinier pizzaman ndihmes kuzhine ndihmes arkatare barist bariste banakiere kamarier kamariere delivery prishtine lagjja marigona

Vende të lira të punës (24) – lagjja marigona

Sach LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Tagged as: arkatare, banakiere, barist, bariste, delivery, kamarier, kamariere, kuzhinier, lagjja marigona, ndihmes, ndihmes kuzhine, pergjegjes te ndrrimit, pizzaman, prishtine, sach, sach llc, sach pizza

Kuzhinier/e, kamerier/e - e re

Star Hill

-
Prishtinë, Kosovë
Kuzhinier/e te kete pervoje pune: pergatitjen e ushqimeve ne baze te porosive; merr iniciativa per pergatitjen e specialiteteve te reja te ushqimeve; kujdeset per mjetet e punes dhe pastertine e tyre; sipas kerkeses se mbikqyresit kryen edhe pune tjera qe nderlidhen me vendin e punes. kamarier/e te kete pervoje pune; te kete paraqitje pro...

Kuzhinier/e, kamerier/e - e re

Star Hill

-
Prishtinë, Kosovë
Kuzhinier/e te kete pervoje pune: pergatitjen e ushqimeve ne baze te porosive; merr iniciativa per pergatitjen e specialiteteve te reja te ushqimeve; kujdeset per mjetet e punes dhe pastertine e tyre; sipas kerkeses se mbikqyresit kryen edhe pune tjera qe nderlidhen me vendin e punes. kamarier/e te kete pervoje pune; te kete paraqitje pro...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier gastronomi

Njoftime pune kamarier gastronomi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane