Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Bare dhe Restorante (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Bare dhe Restorante

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 65 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier - e re

Pizzarte

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pizzaarte kerkon te punesoje kamarier me profilin si me poshte: te njoh produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoj ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen përcjell me profesionalizëm çdo klient; kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit; këshillon klientët...

Kamarier - e re

City Coffee

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi city coffee kerkon te punesoje kamarier . detyrat kandidatet duhet : te kete eskeperience te meparshme ne kete fushe; te zbatoje etiken e punes; te jete i komunikueshem me klientet dhe koleget e tjere; te jete i gatshem te bashkepunoje. shënime adresa :ish-fusha aviacionit kompleksi turdiu te interesuarit mund te kontaktojne ne...

Kamarier - e re

Papion bar

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar papion eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: kamarier . turni i punes: 8 ore pushime: 1 dite ne jave ambjent komod per te punuar. turn ditor sipas orareve ligjore. vendndodhja : rruga sami frasheri ,prane bllokut ne krah te shkolles edith durham . shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në...

Kamarier

Kooperativa Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kooperativa lounge kerkon te punesoje: kamarier me profilin si me poshte: te njoh produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoj ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen; përcjell me profesionalizëm çdo klient; kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit; këshill...

Kamarier restoranti - e re

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi restoranti i ri qe do te hapet se shpejti prane kopshtit botanik ,kerkon te punesoje : kamarier restoranti . detyrat te siguroni nje standard te larte sherbimi ne restorant; te njihni produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen; përcjell me profesionalizë...

Kamarier bari

Përshkrimi best western premier ark hotel eshte pjese e best western international, inc i cili eshte nje nga zinxhiret me te medha nderkombetare te hotelerise. best western international ka me shume se 4200 hotele ne mbare boten. ju ftojme dhe ju te beheni pjese e ketij grupi per te fituar nje eksperience te paharrueshme. kualifikimet kam...

Kamarier/banakier

Bar SHIRO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar shiro kerkon te punesoje kamarier/banakier me kohe te plote. te kete eskeperience te meparshme ne kete fushe. te zbatoje etiken e punes. te jete i komunikueshem me klientet dhe koleget e tjere. te jete i gatshem te bashkepunoje. te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel: 355 69 55 44 778 ose te na shkruajne ne emailin...

Kamarier/banakier

Bar Arena

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi "bar arena " me vendndodhje ne bllok perball piceri eres,eshte duke vleresuar punonjes per rolin e kamarier/banakier . preferohet qe kandidatet te kene eksperience pune te meparshme. kandidatet duhet te jene te edukuar, te komunikueshem dhe me shume deshire per pune. ofrojme vend pune stabel. kushte shume te mira pune. pagesat ...

Kamarier/e

Bar Hersi

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar hersi kërkon të punësojë kamarier/e adresa e punës: rruga e frigoriferit, pranë alpha crossfit, tiranë puna është vetëm turni i parë, e diela është pushim. paga është 35.000 lekë kualifikimet të jetë korrekt/e, i/e sjellshëm/e të jetë i/e shkathët dhe të ketë komunikim të shkëlqyeshëm. i/e motivuar për punë. eksperiencë në ...

Kamarier restoranti

Evolvet

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të një kompanie në fushën e hotelerise, kërkojmë të punësojmë në tiranë: kamarier restoranti kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere: të kenë të paktën 3 vjet experience ne restorante prestigjoze. të njohin shumë mirë gjuhën angleze (kusht i domosdoshëm), njohja e një gjuhe të tretë përbën avantazh. të kenë aftësi shumë të mir...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier bare dhe restorante

Njoftime pune kamarier bare dhe restorante dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane