Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Bare dhe Restorante (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Bare dhe Restorante

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 41 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier / ndihmes kamarier

Maritim Hotel Plaza Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi maritim hotel plaza tirana ka shpallur pozicione te lira pune ne departamentin e ushqimit dhe te pijes (food & beverage department). kamarier/ ndihmes kamarier (m/f) nese jeni te pasionuar pas ketij profesioni, te fokusuar tek klienti, te vemendshem ndaj detajeve dhe te afte per te punuar ne grup atehere jeni kandidati i duhur ...

Kamarier/e

Shtepia e Peshkut Zylyftari

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shtepia e peshkut zylyftari kerkon te punesoje : kamarier/e detyrat te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant. te njihni produktet menuse. te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen. kualifikimet eksperience ne kete fushe. njohuri baze te gjuhes angleze. aftesi te mira komunikimi me...

Doha, katar – kamarier/e & ndihmes kamarier/e

Ne jemi elite jobs international, lider në industrinë ku operojmë jo vetëm me rrënjë dhe ekspertizë lokale por edhe pjesë e rrjeteve globale, dhe një pasion për vendosjen e personit të duhur në punën e duhur. elite jobs international ju ofron mundësi të shkëlqyer për tu punësuar si kamarier/e & ndihmes kamarier/e për një nga partnerët tan...

Kamarier restoranti

Evolvet

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të një kompanie në fushën e hotelerise, kërkojmë të punësojmë në tiranë: kamarier restoranti kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere: të kenë të paktën 3 vjet experience ne restorante prestigjoze. të njohin shumë mirë gjuhën angleze (kusht i domosdoshëm), njohja e një gjuhe të tretë përbën avantazh. të kenë aftësi shumë të mir...

Kamarier/e doha - e re

Përshkrimi elite jobs international, për një nga partnerët ndërkombëtarë, lider në fushën e gastronomisë, në doha, qatar ofron mundësi të shkëlqyera për tu punësuar si: waiter/waitress. ju do të keni mundësinë për: avancim në karrierë; trajnim të vazhdueshëm; pjesë e një ekipi fitues i çmimeve kombëtare dhe ndërkombetare; zbritje në resto...

Kamarier/e-banakier/e

MOMO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi momo bar eshte ne kerkim te : kamarier/e-banakier/e kamarier/e shërbimi i klienteles së barit. të kenë ekperience ne bar/restorante. të njohë edhe proceset e bankakut. të kenë aftësi shumë të mira komunikuese. të kenë prezencë të mirë. aftesi te mira komunikimi me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin. banakier/e përgjegjë...

Maltë, ofrohet vend pune : kamarier

Maltë, ofrohet vend pune : kamarier kriteret e aplikimit: -arsim i mesëm -gjuha angleze -eksperiencë pune ofrohet për kandidatët: -asistencë për akomodim -pagesa mujore 800-1000 euro( + bakshishe) -asistencë totale nga punëdhënësi (pajisje me kartë residence) -kontratë pune njëvjeçare e rinovueshme të interesuarit mund të dërgojnë cv e ty...

Banakiere - e re

Megatek Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar-kafe megatek kërkon të punësojë: banakiere q ë llimi i pozicionit: të ofrojë shërbim të shkëlqyer sipas kërkesave të klientëve pranë bar - kafe megatek. detyrat të marrë me saktësi porositë e klientëve nga kamarieri/ët e turnit. të kryejë me cilësi dhe shpejtësinë e kërkuara porositë e klientëve. të shërbejë me mirësjellje ...

Kamariere - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al për një klient kërkon të punwsoj kamariere detyrat pergjegjese për të siguruar një nivel të shkëlqyeshëm të shërbimit për klientët tanë; të jeni i/e aftë të menaxhoni fluksin dhe ngarkesën e punës duke koordinuar punën në mënyrë sa më efektive me kolegët; i/e aftë për të komunikuar me një standart të lartë profesiona...

Banakiere - e re

Megatek Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bar-kafe megatek kërkon t ë pun ë soj ë : banakiere q ë llimi i pozicionit: të ofrojë shërbim të shkëlqyer sipas kërkesave të klientëve pranë bar - kafe megatek. detyrat të marrë me saktësi porositë e klientëve nga kamarieri/ët e turnit. të kryejë me cilësi dhe shpejtësinë e kërkuara porositë e klientëve. të shërbejë me mirësje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier bare dhe restorante

Njoftime pune kamarier bare dhe restorante dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane