Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arketare / Kasiere (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Arketare / Kasiere

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Manna mediterranean food kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere, kasiere, punetore fast-foodi, sanitare, kamarier/e

Manna Mediterranean Food

-
Tiranë, Shqipëri
Fast food manna mediterranean food , kerkon te zgjeroje stafin e saj me pozicionet e meposhtme: ndihmes kuzhiniere sanitare punetore fast-foodi kamarier/e kasiere kerkesat: të jenë dinamikë të jenë te gatshme të punojë me kohë të plotë të kenë aftesi për të punuar në grup te perpikte dhe ne orar te sjellshem me klientet dhe stafin ofrohen...

Pozicione vakante – fast food opa greek street

Revo Hospitality Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant , lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin e fast food-eve opa greek street . revo hospitality group po kerkon profesionistë...

Maritim resotr marina bay vlore ofron vende pune

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: transport falas; page e mire; mundesi per te marre bonuse dhe per te fitua...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier arketare kasiere

Njoftime pune kamarier arketare kasiere dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane