Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkatar (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

kamarier - Arkatar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze - e re

SushiCo Kosova Sh.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune kompania: sushico kosova sh.p.k afati për aplikim: deri më: 19/05/2021 pozitat: menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze . për kompaninë sushico kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës sushico. detyrat: detyrat caktohen në bazë të p...

Arkëtar/e, sektorist/e, punëtor/e në food service, shitës/e, kamarier/e

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 41 dyqane në territorin e kosovës, ku qëllimi ynë është shërbimi i konsumatorëve tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite vaz...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier arkatar

Njoftime pune kamarier arkatar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane