Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkatar (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

kamarier - Arkatar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e, kuzhinier/e, arkatare

Renelual Tahiri

-
Prishtinë, Kosovë
Pompa e derivateve renelual tahiri pika në cagllavicë, prishtinë shpallë konkurs për pozitat: kamarier/e kuzhinier/e arkatare detyrat dhe përgjegjësitë: të jetë i sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve; aftësi të mira në kuzhinë; të ketë përvojë pune; të jetë fleksibil dhe i shoqërueshëm. të gjithë të interesuarit për pozitat ...

Kamarier, punetore per servimin e ushqimeve, arkatare

Taunita Foods

-
Prishtinë, Kosovë
Taunitafoods te mensa e studenteve hap konkurs per: kamarier pa pervoje pune; punetore per servimin e ushqimeve; arkatare me pervoje pune. dergoni cv-ne ne numrin +383 49 198 962

Menaxher/e, kalkulant/e, furnizues/e, depoist/e, arkatar/e, sektorist/e, mirëmajtes/e, sigurim fizik, oborrtar, menaxher...

Konkurs pune nora market , shpall konkurs në këto pozita në market: menaxher/e kalkulant/e furnizues/e depoist/e arkatar/e sektorist/e mirëmajtes/e sigurim fizik oborrtar nora market , shpall konkurs në këto pozita në restaurant: menaxher/e per restaurant kuzhinier/e ndihmës kuzhinier/e picamen pjata larës/e kamarier/e, banakier/e vendi i...

Përgjegjës/e i/e ndërrimit, përgjegjës/e i/e pikës në food services, asistent menaxher i pikës në food services, arkëtar...

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 42 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite va...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier arkatar

Njoftime pune kamarier arkatar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane