Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agronomi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

kamarier - Agronomi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Pizzeria margarita me lokacion ne rr. hajdar dushi kerkon nje kamarier me orar te plote te punes. te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit +38344609610

Kamarier

B4 Friends

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier ose shankist.

Konkurs per kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Pizzeria margarita kerkon kamarier me orar te plote.

Konkurs pune

Yume

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoi kamarier/e dhe shankist/e me provoi pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier agronomi

Njoftime pune kamarier agronomi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane