Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vushtrri (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Vushtrri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e

Ballkan Speical

-
Vushtrri, Kosovë
Apliko për punë duke dërguar cv në email: [email protected] konkursi mbetet i hapur deri më 20.05.2021.

Kuzhinier/e, shankist/e dhe kamarier

Moon Cafe - Vushtrri

-
Vushtrri, Kosovë
Kërkojmë kuzhinier/e, shankist/e dhe kamarier me përvojë pune. të interesuarit të kontaktojnë në numrin e mëposhtëm: + 383 (0) 45 830 747 + 383 (0) 44 855 800

Kerkojme puntore

BISTRO L

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere me pervoje ne restaurant-in bistro l ne bazen e kforit fshati maxhunaj afer vushtrris , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit - 049/625/895

Kerkojme puntore

BISTRO P

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere me pervoje ne restaurant-in bistro l ne bazen e kfor-it ne novosell maxhunaj afer vushtrris ,te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit - 049/625/895 .

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier vushtrri

Njoftime pune kamarier vushtrri dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane