Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 48 rezultate (Këshilla për kërkim)

Maison des chefs kerkon te punesoje kamarier/e, ndihmes kamarier/e, ndihmes kuzhunier, pjatalarese

Vlorë, Shqipëri
Maison des chefs kerkon te punesoje kamarier/e, ndihmes kamarier/e, ndihmes kuzhunier, pjatalarese ▶️kriteret e punes: - kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune - te jene te sjellshem dhe me etike pune - te jene te shkathet ▶️ofrojme: - kushte shume te mira pune - pagese e kenaqshme - staf mikprites dhe ambient komod 📍...

Maison des chefs kerkon te punesoje kamarier/e, ndihmes kamarier/e, ndihmes kuzhunier, pjatalarese

Vlorë, Shqipëri
Maison des chefs kerkon te punesoje kamarier/e, ndihmes kamarier/e, ndihmes kuzhunier, pjatalarese ▶️kriteret e punes: - kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune - te jene te sjellshem dhe me etike pune - te jene te shkathet ▶️ofrojme: - kushte shume te mira pune - pagese e kenaqshme - staf mikprites dhe ambient komod 📍...

Vlore,kerkohen recepsioniste dhe kamarier.

Inn hotel !

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohen recepsioniste dhe kamarier. paga sh te mira cel. : 0695744588

Vlore, ofrohet vend pune kamarier

Inn hotel !

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet kamarier. paga sh te mira dhe akomodim. bakshishe rreth 100 mije leke te vjetra ne dite cel. : 0695744588

Vlore, ofrohet vend pune kamarier

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundësinë për të pasur një përvojë ndërkombëtare. hoteli i parë me pesë yje në vlorë ju tregon standardet ndërkombëtare të hotelerisë përmes trajnimeve të vazhdueshme dhe kushteve shumë të mira të punës:1 dite pushim/jave; 8 orë punë/ditë; transport falas; pagë e mirë; mundësi ...

📌 patio restorant kerkon te punesoje kamarier ne bar, ndihmes kamarier restoranti, kuzhinier

Vlorë, Shqipëri
📌 "patio restorant" kerkon te punesoje: -kamarier ne bar -ndihmes kamarier restoranti -kuzhinier ✅ kriteret e punes: 🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione kushte shume te mira pune dhe st...

Vlore, ofrohet vend pune kamarier/e dhe furrxhi - e re

Focacceria Bujar

-
Vlorë, Shqipëri
Focacceria italiane e ndodhur ne zonen e lungomares kerkon kamarier/e dhe furrxhi per ti bere pjese e stafit te tij ne menyre te perhershme. ofron rroge te shkelqyer me kontrate vjetore, me asistence te rregullt shendetesore dhe sociale. njohja e gjuhës italiane dhe/ose angleze dhe eksperienca paraprake në këtë sektor janë kërkesa prefere...

Maison des chefs kerkon te punesoje kamarier/e, ndihmes kamarier, ndihmes kuzhunier, sanitare, roje

Vlorë, Shqipëri
Maison des chefs kerkon te punesoje -kamarier/e -ndihmes kamarier -ndihmes kuzhunier -sanitare -roje ✅ kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme -kushte shume te mira pune ...

Staf per bar restorant ne jug te shqiperise

Punesim&Rekrutim

-
Vlorë, Shqipëri
Agjencia bclever e cila prej 4 vitesh operon ne tregun shqiptar permes sherbimeve te rekrutimit dhe burimeve njerezore, per nje nga klientet e saj te rendesishem ne jug te shqiperise, ka nisur procesin e rekrutimit per pozicionet kamarier, banakier, sanitare, recepsion, kuzhinier ne resort. kriteret e profilit: – disponibilitet i menjeher...

“marina bay” vlore kerkon staf

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: 1 dite pushim/jave; 8 ore pune/dite; transport falas; page e mire; mundesi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier vlore

Njoftime pune kamarier vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane