Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(11)
Lloji
  • Pa përcaktuar(11)

kamarier - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Oferte pune kamarier/banakier

Shkodër, Shqipëri
Sol caffѐ kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet e punes : kamarier dhe banakier. te interesuarit jane te lutur te prezantohen prane lokalit ne pedonale ose te na telefonojne. faleminderit! afati i fundit i aplikimit: 30/06/2022 19:51

Shkoder, ofrohet vend pune banakier/kamarier - e re

Anna Tours Company

-
Shkodër, Shqipëri
Ofrohet vend pune: kamarier/e dhe banakier/e -te jete i sjellshëm dhe komunikues. -te jete korrekt dhe te kete etike pune . te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355674053707 cel. : +355674053707

Shkoder, ofrohet vend pune kamarier

Ergys Myftari

-
Shkodër, Shqipëri
Kerkoj te punesoj kamarier per bar kafe mengjezore orari 7:30-15:30. adresa:bexhisten shkoder. lokali eshte i vogel dhe ambient familjar. te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit 0696316686 ose whatsapp. cel. : 0696316686

Shkoder, ofrohet vend pune kamarier

Lorest123

-
Shkodër, Shqipëri
Vend i lire pune shkoder : - kamarier (part time, full time) pagesa + sigurime (30.000 - 40.000 ) te diskutueshme kontaktoni ne numrin +355693474845

Shpella guesthouse, ofron vend pune kamarier

Shpella Guesthouse

-
Shkodër, Shqipëri
Shpella guesthouse kerkon te zgjeroje stafin, per sezonin e ri 1 prill- 1 dhjetor ! kerkon: kamarier punonjesve iu ofrohet nga stafi yne: akomodimi nga bujtina jone ushqimi paga shume e mire kushte te mira dhe bashkekohore te interesuarit te kontaktojne ne: +355 69 377 4851 ose ne shpella.family@googlemail.com adresa : theth, shkoder + ap...

Shpella guesthouse, kerkon kuzhinier - kamarier - sanitare

Shpella Guesthouse

-
Shkodër, Shqipëri
Shpella guesthouse kerkon te zgjeroje stafin, per sezonin e ri 1 prill- 1 dhjetor ! kerkohen: kuzhinier kamarier sanitare punonjesve iu ofrohet nga stafi yne: akomodimi nga bujtina jone ushqimi paga shume e mire kushte te mira dhe bashkekohore te interesuarit te kontaktojne ne: +355 69 377 4851 ose ne shpella.family@googlemail.com adresa ...

Kërkohet kuzhinier/e, picajol/e, kamarier/e

Shkodër, Shqipëri
Një kompleks me 4 yje në velipojë kërkon të punësojë: kuzhiner/e me përvojë – 2500 euro/muaj picajol/e me përvojë – 1000 euro/muaj kamarier/e me përvojë – 500 euro/ muaj (bazë) kontakt: afati i fundit i aplikimit: 30/06/2022 10:39

Shkoder, ofrohet vend pune -recepsionist/e -kuzhinier/e -kamarier/e -sanitare

SRE

-
Shkodër, Shqipëri
Bed station kerkon te punesoje: -recepsionist/e -kuzhinier/e -kamarier/e -sanitare behu pjese e bed station! na kontaktoni ne: +355695292667 bed station kerkon te punesoje: -recepsionist/e -kuzhinier/e -kamarier/e -sanitare behu pjese e bed station! na kontaktoni ne: +355695292667

Oferta punesimi ne bed station, shkoder

Shkodër, Shqipëri
Bed station kerkon te punesoje: -recepsionist/e -kuzhinier/e -kamarier/e -sanitare behu pjese e bed station! na kontaktoni ne: + afati i fundit i aplikimit: 31/09/2022 15:26

Oferta punesimi ne bed station, shkoder

Shkodër, Shqipëri
Bed station kerkon te punesoje: -recepsionist/e -kuzhinier/e -kamarier/e -sanitare behu pjese e bed station! na kontaktoni ne: + afati i fundit i aplikimit: 31/09/2022 15:22

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier shkoder

Njoftime pune kamarier shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane