Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

kamarier - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj kamarier

Shkodër, Shqipëri
Kerkoj te punesoj kamarier per bar kafe e mengjezore me kohe te plote. orari 7:30-15:30. mosha 18-28 vjece. adresa: bexhisten shkoder te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit ose me whatsapp mesazh ne kete numer telefoni afati i fundit i aplikimit: 30/12/2024 11:04

Shkoder, kerkohet kamarier

Lorest123

-
Shkodër, Shqipëri
Vend i lire pune shkoder : - kamarier pagesa ne baze te performances dhe eksperiences = 30.000 leke kontaktoni ne numrin +355 69 207 8533 cel. : +355 69 207 8533

Kamarier shkoder, vend pune

Shkodër, Shqipëri
Vend pune i lire ne shkoder : -kamarier pagesa ne baze te performances dhe eksperiences. per me shume informacion kontaktoni me mesazh ne numrin e kontaktit bashkengjitur. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 09:46

Shkoder, ofroj vend pune kamarier/e

Bujtina Jezerca Theth

-
Shkodër, Shqipëri
Hotel restorant jezerca theth kerkon te punesoje kamarier/e me kohe te plote per sezonin e veres ne theth. ambient shume i mire, pagesa e kenaqeshme ku perfshihet pa diskutim edhe bakshishet nga turiste vendas dhe te huaj. te interesuarit te na kontaktojn ne nr 0685820220 cel. : 0685820220

Kerkoj kamarier me kohe te plote

Shkodër, Shqipëri
Kerkoj kamarier me kohe te plote te bar kafe mengjezore. lokali ndodhet ne bexhisten. paga eshte e kenaqeshme. orari 7:30-15:30 nese jeni te interesuar kontaktoni ne numrin e telefonit. afati i fundit i aplikimit: 29/12/2023 08:33

Godija hotel & suites,velipoje kerkon te zgjeroje staf per sezonin veror

Shkodër, Shqipëri
Godija hotel & suites kerkon te punesoje: - kamarier/e bar dhe restoranti -banakier/e dhe ndihmese - picier ( furrë druri) - sanitare hoteli - mirmbajtes ambjenti/kopshtar ✅ kriteret e punes: 🔸te kene eksperience te meparshme pune 🔸te zoterojne nje gjuhe te huaj 🔸te kene perkushtim ndaj ambientit te punes dhe klientit 🔸fleksibilitet o...

Godija hotel & suites,velipoje kerkon te zgjeroje staf per sezonin veror

Shkodër, Shqipëri
Godija hotel & suites kerkon te punesoje: - kamarier/e bar dhe restoranti -banakier/e dhe ndihmese - picier ( furre druri) - sanitare hoteli -mirmbajtes ambjenti/kopshtar ✅kriteret e punes: 🔸te kene eksperience te meparshme pune 🔸te zoterojne nje gjuhe te huaj 🔸te kene perkushtim ndaj ambientit te punes dhe klientit 🔸fleksibilitet ora...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier shkoder

Njoftime pune kamarier shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane