Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pasticier.krepier dhe bukepjekes

Furra Memaj

-
Sarandë, Shqipëri
Pagesa 600.000

The mussel house restaurant ne ksamil kerkon kuzhinier/e, kamarier/e dhe ndihmes kamarier/e

Sarandë, Shqipëri
📢 the mussel house restaurant ne ksamil kerkon staf: -kuzhinier/e -kamarier/e -ndihmes kamarier/e 👉🏻 kriteret: -preferohen me eksperience te meparshme pune -etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese 👉🏻 ofrohet: paga shume e kenaqshme, akomodimi dhe ushqimi te garantuara. 📍 adresa : ksamil, sarande ✅ ju mirepresim, te behen...

Harmony hotel kerkon te punesoje kamarier/e

Sarandë, Shqipëri
Harmony hotel kerkon te punesoje kamarier/e ✅kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitiv. 🔹 ofrohen : - kushte shume te mira pune. 💵pagesa e kenaqshme 📍adresa: sarande shperndaje

Restorant në ksamil kërkon të punësojë kamarier/e

Sarandë, Shqipëri
. restorant në ksamil kërkon të punësojë kamarier/e. – të ketë eksperiencë pune të interesuarit të kontaktojnë në 0672044424

Vila bajrami 45 kërkon të punësojë kamarier/e

Sarandë, Shqipëri
. vila bajrami 45 kërkon të punësojë: kamarier/e pagesa të kënaqshme të interesuarit të kontaktojnë në tel: 0692347890 ose dhe në faqet në instagram: vila bajrami45 & facebook: vila bajrami45 faleminderit!

Hotel ne vijen e pare ne sarande kerkon te punesoje kamarier per beach bar

Sarandë, Shqipëri
Hotel ne vijen e pare ne sarande kerkon te punesoje kamarier per beach bar kerkohet : -te kete eksperience te meparshme pune -te jete i sjellshme dhe i komunikueshme me klientet. ofrohen : -kushte shume te mira pune -page e kenaqshme adresa : sarande per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ju mirpresim

Hotel butrinti kërkon staf për sezonin e ri turistik

Sarandë, Shqipëri
. hotel butrinti në sarandë kërkon staf për sezonin e ri turistik në këto pozicione pune: – ekonomist/e – recepsionist/e – magazinier – banakier/e dhe kamarier/e bari – kuzhinier me eksperiencë – ndihmës-kuzhinier/e – kamarier/e restoranti – pjatalarëse – sanitare të interesuarit të kontaktojnë në 069 205 7360

Allegro restorant & boulevard ’90 restorant (magllara) kërkon staf për sezonin...

Sarandë, Shqipëri
. allegro restorant & boulevard ’90 restorant (magllara) në bulevardin kryesor te sarandes kërkon staf për sezonin 2021: – chef kuzhine – ndihmës/e kuzhine – picjer – host/hostess – kamarier/e i/e pare – kamarier/e ndihmes – banakier/e – pjatalarese – sanitare të interesuarit të kontaktojnë në 069 306 0057

Bougainville bay kërkon staf për sezonin turistik 2021

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa eshte ne kerkim te: – menaxher restoranti; – shef salle – recepsionit/e – recepsionsit turni i trete – asistente housekeeping menaxher – pasticier/e – punonjese pastrimi – kuzhinier/e – ndihmes kuzhinier/e – kamarier/e bari & restoranti – ndihmes kamarier/e – banakier/e – ndihmes banakier/e – barist/e – bell ...

Poda boutique hotel kerkon te zgjeroje staf

Sarandë, Shqipëri
Poda boutique hotel kerkon staf ne pozicionet: - kuzhinier - kamarier restoranti - ndihmes kamarier - hostess bari kriteret: ✔ ️eksperience te meparshme pune ✔ ️te perballoje fluksin e punes ✔ ️etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese 👉🏻 ofrohet: paga shume e mire kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: ksamil...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier sarande

Njoftime pune kamarier sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane