Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 55 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet kamarier

Sarandë, Shqipëri
Hotel blue water ne ksamil kerkon te punesoje kamarier me eksperience pune. kusht kryesor te dije anglisht. me eksperience. kushte shume te mira pune.

Shtepia e midhjes kerkon te punesoje kamarier, ndihmes kamarier

Sarandë, Shqipëri
Shtepia e midhjes kerkon te punesoje -kamarier (te dije gjuhen angleze) -ndihmes kamarier ✅kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kamarierit 50.000 leke te reja + bakshishe te kena...

Sarande, ofrohet vend pune kamarier

Shitje pikturash

-
Sarandë, Shqipëri
Kërkojmë kamarier sezonal në shpellaz, lukovë sarandë pagesa 50,000 lekë + siguracione të përfshirë fjetje + ushqim falas të interesuarit te telefonoj ne numrin +355 68 306 1592 cel. : +355 68 306 1592 whatsapp

Shqiperi, ofrohet vend pune kamarier

Ledion.H

-
Sarandë, Shqipëri
Ne sarande kerkohet kamarier dhe banakier: kamarier restoranti (te njohe gjuhen angleze) banakier barist per cockteile nd/kamarier nd/banakier paga te kenaqshme ushqimi dhe fjetja e siguruar te interesuarit te dergojn cv ne whatsapp cel:0682050057 whatsapp

Sarande, ksamil gjiri hartes kerkon te punesoje •kamarier •ndihmes kamarier •sanitare/salle/kuzhine •asistente kuzhine •...

Imp

-
Sarandë, Shqipëri
Gjiri hartes kerkon te punesoje restorant •kamarier •ndihmes kamarier •sanitare/salle/kuzhine •asistente kuzhine plazh •kamarier •punjonjes per pastrim •hostes hotel •sanitare •recepsionist pagat variojne nga 60000-100000 leke + akomodim +ushqim adresa: ksamil kontaktoni: 0685170991

Sarande, restorant afer plazhit kryesor kerkon te punesoje ndihmes kamarier - e re

Gostivari

-
Sarandë, Shqipëri
Restorant ne sarande afer plazhit kryesor kerkon te punesoje ndihmes kamarier per kushtet pagen me shume info ne 0693894919 whatsapp

Sarande, ofroj vend pune kamarier picajol kuzhinier banakier

La cueva

-
Sarandë, Shqipëri
La cueva resort ofron vende pune si : â•picajol â•kamarier â•banakier â•kuzhinier per info na kontaktoni ne nr e tel 0699712900 mode ne instagram: la_cueva__beach whatsapp

Restorant pastaria sarande kerkon te punesoje - kuzhinier/e -nd. kuzhinier/e -kamarier/e -nd. kamarier/e -pjatalarese -s...

ADA

-
Sarandë, Shqipëri
Restorant pastaria sarande kerkon te punesoje: -kuzhinier/e -nd. kuzhinier/e -kamarier/e -nd. kamarier/e -pjatalarese -sanitare ✅akomodimi i perfshire ✅paga e kenaqshme ✅te jene persona te perkushtuar dhe te perballojne fluksin te interesuarit te na kontaktojne ne numrat: 0697072282 dhe adresa: sarande, qender whatsapp

Sarande, ofroj vend pune kuzhinier per mengjese / banakier / kamarier

YACHTPREMIUMHOTEL

-
Sarandë, Shqipëri
Yacht premium hotel kerkon te punesoje: kuzhinier per mengjese - paga 60,000 deri 80,000lek banakier - paga nga 50,000 deri 70,000lek. kamarier - paga nga 50,000 deri 60,000lek. ofrohet akomodimi dhe ushqimi. te interesuarit te dergojne cv tek adresa e email-it info@yachtpremiumhotel.com ose ne whatsapp +355 683643413 apliko whatsapp

Sarande, ofrohet vend pune kamarier restoranti (m/f)

Bougainville Bay Resort & SPA

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa, j u fton të aplikoni në pozicionin e: kamarier restoranti (m/f) përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimeve cilësore sipas standardeve të bougainville bay resort & spa dhe në sigurimin e kënaqësisë së klientëve. detyrat dhe përgjegjësitë : të kenë një paraqitje korrekte dhe p...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier sarande

Njoftime pune kamarier sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane