Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

kamarier - Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Students Employment Network

-
Prizren, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, në prizren (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/794959721394000/?source=post

Kamarier / e

Hotel Centrum

-
Prizren, Kosovë
..

Recepsionist ose kamarier

Hotel Kaçinari

-
Prizren, Kosovë
Duhet te kete pervoj te punes ne hoteleri, dhe te kete njohuri te gjuhes angleze. per informata rreth punes mund te kontaktoni ne kete numer: 049510800.

Kuzhinier (2), kamarier (2)

M BURGER

-
Prizren, Kosovë
Konkurs kuzhinier (2) kamarier (2) fast food "m burger", me lokacion në shatërvan të prizrenit (pranë xhamisë së sinan pashës), shpallë konkurs për dy (2) kuzhinierë dhe dy (2) kamarierë. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. të interesuarit mund të aplikojnë duke kontaktuar në numrin e telefonit 045 687 898. afati i aplikimit: 9 gus...

Konkurs pune per kamarier

Marina Fish House

-
Prizren, Kosovë
Marina fish house ne prizren shpall konkurs pune per kamarier me eksperience pune.te interesuarit kontaktoni ne numrin 048850385

Kamarier/e, recepsioniste, shankist/e

BO Bowling Prizren

-
Prizren, Kosovë
Pervoja e punes nuk eshte e obliguar! cv-ne tuaj mund ta dergoni ne [email protected]

Recepsionist-e dhe kamarier-e

Hotel Kaçinari

-
Prizren, Kosovë
Per me shumë informata lajmrohuni ne numrin e telefonit 049-510-800 ose mund te takoheni ne hotel.

Ofroj pune 50

Prizren, Kosovë
Bobowling ofron pune per kamarier/e, recepcioniste, shankist/e, pervoja e punes nuk eshte obligative, personate inetersuar ta dergojn cv-n ne email [email protected] , pagesa shume e volitshme, adresa rruga tirana afer zonens industriale ne prizren.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier prizren

Njoftime pune kamarier prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane