Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier / e

Hotel Centrum

-
Prizren, Kosovë
..

Recepsionist ose kamarier

Hotel Kaçinari

-
Prizren, Kosovë
Duhet te kete pervoj te punes ne hoteleri, dhe te kete njohuri te gjuhes angleze. per informata rreth punes mund te kontaktoni ne kete numer: 049510800.

Kamarier (2 pozita) - prizren

Maximal Sh.P.K

-
Prizren, Kosovë
Kriteret e nevojshme: - përvojë paraprake në shërbim (kafe, restaurant) - të ketë të kryer së paku shkollën e mesme - aftësi të mira komunikuese, njohja e gjuhës angleze është përparësi - mosha e preferuar 18-35 vjeç kushtet e ofruara - pagë konkuruese - ushqim dhe kushte të mira të punës aplikoni përmes email: [email protected] ose tel: ...

Kamarier/e , recepsionist/e pastruese(femër)

Hotel "Qendra Dardane"

-
Prizren, Kosovë
Hotel "qendra dardane" - prevallë hap konkurs pune për pozitat: kamarier/e recepsionist/e pastruese(femër) kriteret : gjuhë angleze ( për recepsionist/e) eksperiencë pune. prioritet kanë banoret e rajonit të prizrenit. dërgoni cv tuaj në e-mail adresat : 𝗶𝗻𝗳𝗼@𝗾𝗲𝗻𝗱𝗿𝗮𝗱𝗮𝗿𝗱𝗮𝗻𝗲.𝗰𝗼𝗺 𝗾𝗲𝗻𝗱𝗿𝗮.𝗱𝗮𝗿𝗱𝗮𝗻𝗲@𝘀𝗽𝗶𝘁𝗲𝘅-�...

Kamarier/e, ndihmës kuzhinier/e, recepsioniste

Spitex KOSOVA

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune në "qendra dardane" - prevallë kërkohen : 3 x kamarier/e 2 x ndihmës kuzhinier/e 1 x recepsioniste përparësi kanë aplikuesit me eksperiencë pune. gjithashtu prioritet kanë banorët e rajonit të prizrenit. apliko online në : https://spitex-kosova.com/apliko/ , ose dërgoni cv tuaj në e-mail adresën : 𝐪𝐞𝐧𝐝𝐫𝐚.𝐝𝐚𝐫𝐝𝐚𝐧𝐞@...

Konkurs pune per pozicionin ndihmes kamarier

Marina Fish House

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune per ndihmes kamarier ne restorantin marina fish house. personi duhet te kete: eksperienc pune ne restorant,te jete i komunikueshem dhe korrekt,te zoteroj nje gjuhe te huaj (anglisht,italisht).restoranti ndodhet ne prizren,lagja ortakoll,rruga bingeni nr6.

Konkurs për enëlarës/e, ndihmës/e kuzhinier, kamarier

Restaurant "te halimi"sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: enëlarës/e ndihmës/e kuzhinier kamarier kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozitave të lartëcekura përnevojat e restaurantit në prizren . nga kandidatët kërkohet: të kenë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; të jenë të gatshëm për punë me ndër...

Konkurs për kamarier/a, banakier/a, enëlarës/a

Restaurant "te halimi" sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: kamarier/a banakier/a enëlarës/a “restaurant te halimi” sh.p.k. me seli kryesore në prizren, është restaurant me traditë shumëvjeçare në gastronomi i cili ofron kushte profesionale duke i plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare, si dhe duke ju mundësuar...

Konkurs pune

SHARR MOUNT

-
Prizren, Kosovë
Konkurs ndihmës në kuzhinë kuzhiner kamarier

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier prizren

Njoftime pune kamarier prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane