Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 220 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Ofrojme pune per kamarier dhe ndihmes kamarier,te interesuarit te na kontaktojne per me shum informata.

Kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Pizzeria margarita me lokacion ne rr. hajdar dushi kerkon nje kamarier me orar te plote te punes. te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit +38344609610

Kamarier

Hotel Ambasador

-
Prishtinë, Kosovë
Hotel ambasador kerkon 3 banakier-kamarier. mosha max 28 vjeq. kerkohet gjithashtu njohuri bazike e gjuhes angleze. paga e negociueshme. per cdo informate na kontaktoni ne 038 248 300, permes emailit apo edhe fizikisht te paraqiteni ne hotel ambasador (rr. adrian krasniqi, nr.1, afer ambasades zvicrane). ju faleminderit.

Kamarier

B4 Friends

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier ose shankist.

Kamarier

Casa Mia

-
Prishtinë, Kosovë
Per info kontaktoni ne numrat e telefonit.

Kamarier

Pasarela Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoj. pasarela caffe ne dardani mbi kurriz.

Kamarier

Kastrati Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kastrati group hap konkurs për kamarier në prishtinë! të interesuarit mund të lajmërohen në nr e telefonit 049-851-752 apo në zyret e kastrati group. #kastratigroup #lidernecilsi #konkurspune

Kamarier

Flex lounge bar

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier, ne restaurantin, flex lounge bar. ne mati 1 afer shkolles filore pavarsia. orari,rroga, sipas marveshjes. përvoje pune së paku nje vjecare; përgjegjësi në punë; aftësi të punës nën presion; aftësi për punë ekipore;

Kamarier

RIVALO BISTRO

-
Prishtinë, Kosovë
Rivalo bistro ka shpallur konkurs per poziten kamarier. ju lutem na kontaktoni permes numrit te telefonit. ju falemiderit .

Kamarier

GalaktikaCaffe

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për kamarier, të gjithë të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit 049-652-576 , ose personalisht në galaktika caffe mbi kurriz - dardani prishtinë

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier prishtine

Njoftime pune kamarier prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane