Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

kamarier - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sektorist/e, arkatare, kamarier, ndihmës kuzhiniere, kuzhiniere

ARBËR GROUP SHPK

-
Pejë, Kosovë
Arbër group shpk pejë, dardani ii, rr.tahir shala shpallë konkurës për vende të lira pune: për veprimtarinë market: sektoriste sektorist arkatare për veprimtarinë lokal/restorant: kamarier ndihmes kuzhiniere kuzhiniere numri kontaktues : +38349320200 email adresa: arbergroup_shpk@hotmail.com

Puntor/e

Grill House

-
Pejë, Kosovë
Kerkojme puntor/e 3 kamarier/e 1 pastruese ( ne kuzhine) te interesuarit te lajmerohen ne kete numer telefoni 044282354 cdo dite nga ora 08:00-16:00 lokali gjendet ne peje ne korze

Vende të lira pune

Kastrati Group

-
Pejë, Kosovë
‘’kastrati group ’’ si kompani lidere në cilësi të derivateve dhe shërbimit ndaj klientëve me pika në disa qytete të kosovës dhe me trend rritjeje të vazhdueshëm shpall të hapur konkurs pune për të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e një stafi të jashtëzakonshëm dhe ambienti bashkëkohor në këto pika dhe pozita: kompleksi kastrati bowling ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier peje

Njoftime pune kamarier peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane