Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Mat (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

kamarier - Mat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e restoranti njoftime pune - restorant "maja" (biznes i ri), ka shpallur pozicione te lira pune ne departamenti...

Mat, Shqipëri
Njoftime pune - restorant "maja" (biznes i ri), ka shpallur pozicione te lira pune ne departamentin e gastronomise per: detyrat kryesore: * meson te pergatise te gjithe artikujt ushqimore sipas metodave dhe recetave te percaktuara nga shefi kryesor. * mat dhe perzien perberesit sipas formules standarte per te pergatitur ushqimin nen mbikq...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier mat

Njoftime pune kamarier mat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane