Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

kamarier - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lushnje,kerkohet kamarier/e dhe pastruese per restorant peshku

Sh.p.k.

-
Lushnjë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/e ,banakier/e dhe pastruese per restorant peshku. pagesa e kenaqshme. telefon:0692833616

Kërkoj staf për në plazhin e divjakës

Lushnjë, Shqipëri
Kërkoj kuzhunier/e (ndihmës kuzhunier/e) edhe kamarier për në plazhin e divjakës.kushte të mira pune edhe paga të kënaqshme.të interesuarit të kontaktojn në nr: afati i fundit i aplikimit: 15/06/2022 22:50 shperndaje

Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje staf

Lushnjë, Shqipëri
Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje: -kamarier/e (pagesa 30.000 leke te reja) -banakiere/e -shitese ne markete -sanitare ✅ kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshme 👉...

Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje staf

Lushnjë, Shqipëri
📌 restorant peshku ne autostraden lushnje-berat rotonto 1 kerkon te punesoje: -kuzhinier, paga fillestare 70.000 leke te reja -ndihmes kuzhinier, paga fillestare 50.000 leke te reja -dy kamarier/e, paga 30.000 leke te reja -dy banakier/e, paga 30.000 leke te reja -nje punetor magazine paga 35.000 leke te reja, duhet te disponoje patente ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier lushnje

Njoftime pune kamarier lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane