Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(8)
Lloji
  • Pa përcaktuar(8)

kamarier - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lushnje, ofrohet vend pune kamarier/ banakier

EL'Don Park

-
Lushnjë, Shqipëri
El’don park ofron vënde pune për: banakier, kamarier, të interesuarit të telefonojnë në nr. cel:069 2020 939

Lushnje, kerkojme: picajol, banakier/e dhe kamarier/e per restorant. pagat 220-450 - e re

Lushnjë, Shqipëri
Per nje bar restorant piceri ne lushnje, po kerkojme: - banakier paga 22.000-30.000 leke - kamarier pa eksperience paga 22.000-30.000 leke me eksperience paga 30.000-45.000 leke - picaiol pa eksperience paga 22.000 leke me eksperience 30.000-40.000 leke afati i fundit i aplikimit: 13/12/2021 18:36

Fish house jonn kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhine , dy banakier/e, nje kamarier/e nje shitese

Lushnjë, Shqipëri
Fish house jonn kerkon te punesoje : -nje ndihmes kuzhine -, dy banakier/e -nje kamarier/e -nje shitese marketi ✅ kriteret e punes: 🔸mosha 20- 45 vjec 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitive 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaq...

Fish house jonn kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhine , dy banakier/e, nje kamarier/e nje shitese m

Lushnjë, Shqipëri
Fish house jonn kerkon te punesoje : -nje ndihmes kuzhine -, dy banakier/e -nje kamarier/e -nje shitese marketi ✅kriteret e punes: 🔸mosha 20- 45 vjec 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitive 👉🏻ofrohet: 💵 paga e kenaqsh...

Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje staf

Lushnjë, Shqipëri
Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje: -kamarier/e (pagesa 30.000 leke te reja) -banakiere/e -shitese ne markete -sanitare ✅ kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshme 👉...

Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje staf

Lushnjë, Shqipëri
Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje: -kamarier/e (pagesa 30.000 leke te reja) -banakiere/e (pagesa 30.000 leke te reja) -shitese ne markete -sanitare ✅kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkat...

Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje staf, 0692035998

Lushnjë, Shqipëri
📌 restorant peshku ne autostraden lushnje-berat rotonto 1 kerkon te punesoje: -kuzhinier, paga fillestare 70.000 leke te reja -ndihmes kuzhinier, paga fillestare 50.000 leke te reja -dy kamarier/e, paga 30.000 leke te reja -dy banakier/e, paga 30.000 leke te reja -nje punetor magazine paga 35.000 leke te reja, duhet te disponoje patente ...

Restorant peshku ne autostraden lushnje-berat kerkon te punesoje staf, 0692035998

Lushnjë, Shqipëri
📌restorant peshku ne autostraden lushnje-berat rotonto 1 kerkon te punesoje: -kuzhinier, paga fillestare 70.000 leke te reja -ndihmes kuzhinier, paga fillestare 50.000 leke te reja -dy kamarier/e, paga 30.000 leke te reja -dy banakier/e, paga 30.000 leke te reja -nje punetor magazine paga 35.000 leke te reja, duhet te disponoje patente t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier lushnje

Njoftime pune kamarier lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane