Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Eiscafé San Remo

-
Lipjan, Kosovë
Kërkojmë punëtor. 4 kamarier. të interesuarit mund të paraqiten përsonalisht në eiscafé san remo çdo ditë prej ores 11:00 deri në ora 16:00. adresa: sheshi "adem jashari" lipjan

Kerkojme puntore

Pishina Restaurant Narti

-
Lipjan, Kosovë
Kerkojme skarist,kamarier,mirembajtes per oborrin e pishines,ndihmeskuzhinier

Kërkojmë punëtorë

Hotel ROADSIDE

-
Lipjan, Kosovë
Kërkojmë të punësojmë: 1. kuzhinier/e 2. kamarier/e 3. recepcionist/e 4. mirëmbajtëse të dhomave 5. pastruese

Kërkojmë punëtorë

Hotel ROADSIDE

-
Lipjan, Kosovë
Kërkojmë të punësojmë menjëherë!!! 1. kuzhinier/e 2. nd. kuzhinier/e 3. kamarier/e 4. mirëmbajtëse të dhomave 5. pastruese 6. recepcionist/e ambient dhe kushte të përshtatshme të punës. pagë mbi mesataren e sektorit. për më shumë info: 044/ 901-639

Kërkojmë punëtorë

Hotel ROADSIDE

-
Lipjan, Kosovë
Kërkojmë të punësojmë: 1. kuzhinier/e 2. ndihmës kuzhinier/e 3. kamarier/e 4. mirëmbajtëse të dhomave ambient i shkëlqyeshëm dhe kushte të mira të punës. paga sipas marrëveshjes dhe mbi mesataren. fillimi i punës: menjëherë për informata shtesë: (viber) 00383 44 901 639

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier lipjan

Njoftime pune kamarier lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane