Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(12)
Lloji
  • Pa përcaktuar(12)

kamarier - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Toma oil - kerkojm kamarier

Lezhë, Shqipëri
Kerkojme kamarier me ose pa eksperience page e diskutueshme transporti i siguruar nga kompania toma oil -rreshen numer telefoni : afati i fundit i aplikimit: 01/02/2024 11:14

Ambassador resort kerkon manaxher resorti, shef guzhine, shef salle, kamarier, banakier, sanitare

Lezhë, Shqipëri
Ambassador resort kerkon te punesoje manaxher resorti, shef guzhine, shef salle, kamarier , banakier ,sanitare 👉🏻manaxher/e ◽kriteret: ✔️ eksperince te mepareshme pune ne sektorin e turizmit. ✔️ arsim i larte bachelor, master perben avantazh. ✔️ gjuhe e huaj anglisht. 👉🏻 shef guzhine ◽kriteret: ✔️te kete eksperince te mepareshme ne ku...

Hotel wilson kerkon manaxher resorti, shef guzhine,shef salle, kamarier , banakier ,sanitare

Lezhë, Shqipëri
Hotel wilson kerkon te punesoje: manaxher/e resorti shef guzhine shef salle kamarier banakier/e sanitare 👉🏻manaxher/e ◽kriteret: ✔️ eksperince te mepareshme pune ne sektorin e turizmit. ✔️ arsim i larte bachelor, master perben avantazh. ✔️ gjuhe e huaj anglisht. 👉🏻 shef guzhine ◽kriteret: ✔️te kete eksperince te mepareshme ne kulinari...

Shengjin, ofroj vend pune staf hoteli: menaxher, financier, recepsionist, kuzhunier, kamarier, sanitare etj.

Rafaelo 2002 sha

-
Lezhë, Shqipëri
Rafaelo resort , shengjin, lezhe mundësi e shkëlqyeshme punësimi ! resorti "rafaelo" , prane bregdetit te bukur te shengjinit , kërkon të punësojë të rinj ambiciozë për të punuar me profesionalizëm. pozicione vakante pune: -menaxher bar/restorant -punonjes supermarketi -financier/e -punonjes sherbimi -recepsionist/e -kuzhinier/e -ndihmes ...

💥amare hotel shengjin kerkon te punesoje kuzhinier/e, ndihmes kuzhinier/e, kamarier/e

Lezhë, Shqipëri
💥 amare hotel shengjin kerkon te punesoje: -kuzhinier/e -ndihmes kuzhinier/e -kamarier/e ✅ kerkohet: 👉kane perparesi kandidatet me eksperience pune. 👉te tregojne seriozitet dhe korrektesi gjate orarit te punes. 👉te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me klientet dhe stafin. ✅ ofrohet: 👉kushte te mira te punes. 👉page te kenaqshme....

Pizza bella vita shengjin kerkon te punesoje picajol, kamarier/e, motorrist, dhe fast foodier

Lezhë, Shqipëri
Pizza bella vita shengjin kerkon te punesoje: - picajol -kamarier/e -motorrist, -fast foodier ✅ kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitive 🔴 pizza bella vita ofron kushte te mira pune. 💵pagesa e kenaqshme 📍 adresa:shengjin. ...

Ambassador resort shengjin kerkon te zgjeroje staf

Lezhë, Shqipëri
Ambassador resort shengjin kerkon staf ne pozicionet: - kuzhinier/e - ndihmes/e kuzhinier - kamarier/e - barist - ndihmes/e kamarier - sanitare kriteret: ✔ ️eksperience te meparshme pune ✔ ️etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese 👉🏻 ofrohet: paga shume e mire kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: shengjin, ...

Punonjes karburanti toma oil(mirdite)

Lezhë, Shqipëri
Kerkohet punonjes karburanti toma oil (mirdite) page e negociueshme pozicione te tjera: kuzhinier/e , banakier/e , shites/e marketi , kamarier afati i fundit i aplikimit: 11/08/2024 14:46

Kuzhinier/e toma oil(mirdite)

Lezhë, Shqipëri
Kerkohet punonjes karburanti toma oil (mirdite) page e negociueshme 18000+ pozicione te tjera: kuzhinier/e , banakier/e , shites/e dyqani , kamarier afati i fundit i aplikimit: 04/03/2024 14:48

Hotel liss - uldedaj group kerkon staf

Lezhë, Shqipëri
🗣hotel liss - uldedaj group hap vende te lira pune ne pozicionet: 🔷dy kamarier 🔷punonjes/e hoteli 👉🏻kriteret: ◽️te kene pak eksperince te mepareshme ne kete fushe. ◽️te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. ◽️te jene te sjellshem dhe te dedikuar ndaj punes. 👉🏻ofrohet: ◽️page baze shume e mire dhe kushte shume te mira p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier lezhe

Njoftime pune kamarier lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane