Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sebastiano resort ishull lezhe kerkon: kuzhiner / picajol / kamarier - e re

Sebastiano Resort Ishull Lezhe

-
Lezhë, Shqipëri
Sebastiano resort ishull lezhe kërkon të punësojë: kuzhiner / picajol / kamarier te interesuarit te kontaktojne ne numrin cel. : +355682256406

Sebastiano resort ishull lezhe kerkon: kuzhiner / picajol / kamarier - e re

Sebastiano Resort Ishull Lezhe

-
Lezhë, Shqipëri
Sebastiano resort ishull lezhe kërkon të punësojë: kuzhiner / picajol / kamarier te interesuarit te kontaktojne ne numrin cel. : +355682256406 whatsapp

Sebastiano resort ishull lezhe kerkon: recepsionist/e | kuzhiner | picajol | kamarier - e re

Sebastiano Resort Ishull Lezhe

-
Lezhë, Shqipëri
Sebastiano resort ishull lezhe kërkon të punësojë: recepsionist/e ⬇ kriteret e kandidatit: - disponibilitet full time. - të ketë njohuri të mira në përdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - të njohë shumë mirë gjuhen angleze me shkrim dhe me gojë. - të ketë njohuri të shkëlqyeshme në të shkruar dhe të folur. - eksperienca te meparsh...

Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e

Lezhë, Shqipëri
Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e ✅kriteret e punes: 🔴te jene me vendbanim ne lezhe 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: lezhe 📲📞per me shume in...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier lezhe

Njoftime pune kamarier lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane