Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Kavajë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Kavajë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier bar/ restorant

Kavajë, Shqipëri
Te kete eksperience ne pune bar/ restorant/ piceri. afati i fundit i aplikimit: 31/08/2021 09:44

Qerret, kërkojmë 2 kamarier/e për restorant në hotel. pagat 400-500

Kavajë, Shqipëri
Per restorantin e nje hoteli ne qerret, po kerkojme: - 2 kamarier/e paga 40.000-50.000 leke ne varesi te aftesive puna me turne 1 dite pushimi ne jave 1 vakt i perfshire *per te interesuarit nga durresi dhe rrethinat, ofrohet transporti. *per te interesuarit nga qytetet e tjera, ofrohet akomodimi dhe ushqimi afati i fundit i aplikimit: 02...

Hotel kapri kerkon te punesoje kuzhinier, ndihmes kuzhinier, picajol, kamarier/e, banakier /e dhe s

Kavajë, Shqipëri
Hotel kapri kerkon te zgjeroje staf per sezon: - kuzhinier - ndihmes kuzhinier - kamarier/e - banakier /e - picajol - specialist fastfood-i ✅ kriteret e punes: - preferohet eksperience pune - te jene te sjellshem pagesa shume e kenaqshme dhe akomodim falas adresa: mali i robit kavaje ju mirepresim! shperndaje

Bar restorant malibu kerkon te zgjeroje staf

Kavajë, Shqipëri
Bar restorant malibu kerkon staf ne pozicionet: - kuzhinier/e (zgarist) - ndihmes/e kuzhinier/e - banakier/e - kamarier/e - pjatalares/e - sanitare kriteret: ✔ ️eksperience te mepareshme pune 👉🏻 ofrohet: paga shume e mire kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: spille, kavaje 📲📞 kandidatet mund te kontaktojne ne numrin...

Overview dmc "fllad" resort &spa - te gjitha pozicionet e hapura!

Overview DMC

-
Kavajë, Shqipëri
Per te gjithe te apasionuarit ne turizem dhe hoteleri, vjen nje mundesi e re! "fllad" resort & spa, ne zonen me te bukur te golemit, prane detit dhe pishave, çel dyert per here te pare kete sezon. i ndertuar me nje koncept bashkekohor, ne strukture dhe menaxhim, eshte nje mundesi e rralle per ata qe kane eksperience por e dhe per ata qe d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier kavaje

Njoftime pune kamarier kavaje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane