Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Himarë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(26)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(26)
Lloji
  • Pa përcaktuar(26)

kamarier - Himarë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 26 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lido lounge kerkon kamarier/e

Himarë, Shqipëri
Lidio lounge kerkon te punesoje : -kamarier/e kerkohet: -kandidatet me eksperience pune kane perparesi. -te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin. ofrojme: -kushte shume te mira pune. -page te kenaqshme -sigurohet dhe akomodimi. adresa: himare per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ju mirepr...

Cibo restorant mare e terra kerkon te punesoje kamarier restoranti dhe ndihmes kamarier

Himarë, Shqipëri
🔹cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune. 👉kërkohet të jetë njohës i kuzhinës së peshkut. të jetë serioz dhe korrekt. 📌periudha: prill-shtator pagesa : 45,000 lekë të reja 👉 ndihmës kamarier restoranti -periudha: 15 qershor-1 shtator -pagesa:30,000lekë të reja ofrohet: akomodimi,ushqimi,siguracioni �...

Hotel elisabeta borsh kerkon te punesoje kamarier

Himarë, Shqipëri
📢 hotel elisabeta borsh kerkon te punesoje : -kamarier 👉🏻 kriteret: -kane perparesi kandidatet me eksperience pune. -etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese. 👉🏻 ofrohet: -paga shume e mire -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: borsh, sarande ✅ ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone!

Hotel jali kerkon te punesoje kamarier dhe sanitare

Himarë, Shqipëri
Hotel jali kerkon te punesoje: -kamarier -sanitare kriteret: te kene eksperience te meparshme pune te kene aftesi bashkepunuese dhe komunikuese 👉🏻 ofrohet: paga shume e mire kushte shume te mira pune dhe staf mikprites adresa: himare per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim!

Camping kranea beach kerkon te punesoje zgarist, kamarier, pjatalarese

Himarë, Shqipëri
Camping kranea beach kerkon punonjes ne pozicionet e meposhtme: -zgarist -kamarier/e (me njohuri te gjuhes anglese ose gjermane). -pjatalarese ⚫ kerkohet: -te jene te sjellshem dhe te shkathet. -kane perparesi kandidatet me eksperience pune. -te jene etik dhe korrekt. ⚫ ofrohet: ✔️kushte te mira pune. 💵page te kenaqshme. 📍 adresa:livadh...

Horizonti borsh kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier/e , kamarier

Himarë, Shqipëri
Horizonti borsh kerkon te punesoje: - ndihmes kuzhiner/e -kamarier kerkohet: -te jene te sjellshem dhe te komunikueshem - preferohen me eksperience pune ofrohet: -kushte te mira pune. -page e kenaqshme adresa: borsh, himare per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ju mirepresim!

Lido lounge ne himare kerkon te punesoje kamarier dhe barist

Himarë, Shqipëri
Lido lounge kerkon te punesoje : - kamarier me njohje te gjuhes angleze - barist profesionist kerkohet : -te kete eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me klientet ofrohen : -kushte shume te mira pune -page e kenaqshme - sigurojme akomodimin adresa : himare per me shume informacione na kontaktoni ne numr...

Hotel prestigjoz dhermi (drimadhe), kerkon te punesoje ndihmes kamarier/e

Himarë, Shqipëri
Hotel prestigjoz ne dhermi kerkon te punesoje: -ndihmes kamarier/e (avantazh ka gjinia femerore kerkohet: -te kete eksperience pune -te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ofrohen: -kushte shume te mira pune -page e kenaqshme adresa: dhermi, drimadhe per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Kerkohet 🔵kamarier/ ndihmes kamarjer - ne bregdet ( kushte optimale pune)🔵 🔵 🔵

Himarë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. duhet te kete komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! i afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! kerkohet ne restorantin me me emer ne himare, ndodhet ne qe...

Bic bar plazhi ne himare kerkon te punesoje 2 kamarier/e

Himarë, Shqipëri
Bic bar plazhi ne himare kerkon te punesoje: - 2 kamarier/e ✅ kerkohet: ·🔸 kane perparesi kandidatet me eksperience pune. ·🔸 te jene fleksibel dhe konfident. ·🔸te jete e shkathet dhe komunikuese. ·🔸etika dhe serioziteti ne pune perbejne avantazh. ✅ ofrohet : ·🔸kushte shume te mira pune. 💵pagesa e kenaqshme. 📍adresa: himare per me s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier himare

Njoftime pune kamarier himare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane