Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Himarë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(24)
Lloji
  • Pa përcaktuar(24)

kamarier - Himarë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 24 rezultate (Këshilla për kërkim)

Himare, ofroj vend pune kamarier/ndihmes kamarier

D Aleks

-
Himarë, Shqipëri
Kerkohet 🔵kamarier/ ndihmes kamarjer - ne bregdet ( kushte optimale pune)🔵 🔵 🔵 kerkohet kamarier/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. duhet te kete komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! i afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe ...

Bar resorant ciao borshi kerkon te punesoje kamarier, ndihmes kamarier, banakier

Himarë, Shqipëri
Bar resorant ciao borshi kerkon te punesoje -kamarier -ndihmes kamarier -banakier ✅ kriteret e punes: 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa:borsh, himare 📲📞per me shume informacione mund te ...

Kompleksi shen nikolla kerkon te punesoje kamarier/e, ndihmes kamarier/e

Himarë, Shqipëri
Kompleksi shen nikolla kerkon te punesoje -kamarier/e -ndihmes kamarier/e ✅ kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione ***sigurojme akomodimin dhe ushqimin tua...

Himara 28 restaurant kerkon te punesoj kamarier restoranti dhe kamarier bari

Himarë, Shqipëri
Himara 28 kerkon te punesoj : kamarier bari kamarier restoranti kriteret e kandidateve kamarier kryesor te zoteroje shume mire gjuhen angleze. te kete eksperienc te meparshme si kamarier kryesor. te jete i komunikueshem dhe i sjellshem. paga eshte shume e mire dhe kushtet e punes jane perfekt. kamarier bari te zoteroj mire gjuhen angleze....

Kerkohet te punesohet kamarier sezonal

Himarë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet kamarier sezonal ✅ kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes 🔸 te jene korrekte dhe disponibel 🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme ***sigurojme akomodimin dhe ushqimin tuaj *** -kushte shume te mira pune dhe staf...

Dimitri restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhunier, kamarier

Himarë, Shqipëri
Dimitri restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhunier, kamarier ✅ kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme ***sigurojme ushqimin dhe akomodimin*** kushte shume te mira pu...

🔉 horizonti borsh kerkon kamarier, kuzhinier , ndihmes kuzhinier

Himarë, Shqipëri
🔉 horizonti borsh kerkon 📣kuzhinier 📣 ndihmes kamarier 👉 kerkohet: -te kene eksperience pune -te jene te sjellshem dhe te komunikueshem 👉 ofrohet: -page e kenaqshme -kushte te mira pune adresa: borsh, himare per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Himara 28 restaurant kerkon te punesoje kuzhunier,ndihmes kuzhunier, kamarier

Himarë, Shqipëri
Himara 28 kerkon te punesoje: -kuzhunier -ndihmes kuzhunier -kamarier ✅ kriteret e punes: 🔴 kandidatet me ose pa eksperience pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: himare 📲📞per me shum...

Atlantic restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhunier/e , kamarier/e

Himarë, Shqipëri
Atlantic restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhunier/e , kamarier/e kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme ***sigurojme ushqimin dhe akomodimin*** kushte shume te mir...

Piazza restaurant kerkon te punesoje kuzhunier, ndihmes kuzhunier, picajol, kamarier, sanitare

Himarë, Shqipëri
Piazza restaurant kerkon te punesoje -kuzhunier -ndihmes kuzhunier -picajol -kamarier -sanitare ✅ kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione ***sigurojme ushqi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier himare

Njoftime pune kamarier himare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane