Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjakovë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkur pune hotel jakova. (gjakov)

Hotel Jakova

-
Gjakovë, Kosovë
Konkur pune hotel jakova kamarier: me eksperienc pune banakier: restaurant eksprienc pune banakiere femer : restaurant eksperienc pune recepsioniste: kriteret:te jetë e paraqitshme te zotroj gjuhen angleze hostess (mikpritse): te jetë e paraqitshme gjuhe angleze ndihms kuzhiner : me pervoj pune shitse argjendarije. : te jete e paraqitshme...

Konkur pune hotel jakova. (gjakov)

Hotel Jakova

-
Gjakovë, Kosovë
Konkur pune hotel jakova kamarier: me eksperienc pune banakier: restaurant eksprienc pune banakiere femer : restaurant eksperienc pune recepsioniste: kriteret:te jetë e paraqitshme te zotroj gjuhen angleze hostess (mikpritse): te jetë e paraqitshme gjuhe angleze ndihms kuzhiner : me pervoj pune shitse argjendarije. : te jete e paraqitshme...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier gjakove

Njoftime pune kamarier gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane