Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fier, ofroj vend pune kamarier

Leard Bar

-
Fier, Shqipëri
Leard bar kerkon te punesoj kamarier cel. : 0699473885

Kamarier/banakier/kuzhinier/sanitare

Fier, Shqipëri
Kerkojm te punesojm: kamarier/e banakier/e kuzhinier/e sanitare per me shume info kliko linkun: https://wa.me/message/27tu7llsbvc6b1

Ndihmes

Puna qe ben i pershtatet i repektueshem i qart kur flet

Fier, ofroj vend pune kamarier/e - turni pare

SOIL SHPK

-
Fier, Shqipëri
Soil shpk, me vendndodhje grize, patos (fier-patos, km.6) kerkon te punesoje nje kamarier ose kamariere. orari i punes 06.30-14.30 ( vetem turn te pare).aktiviteti bar-kafe. paga e kenaqshme. te interesuarit te paraqiten prane zyrave ose te degojne cv ne adrese email:soil.shpk@gmail.com. + apliko

Bar kondi kerkon staf

Fier, Shqipëri
Bar kondi kerkon te punesoje puntore kamarier dhe banakier. paga e kenaqshme. per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 08:57

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier fier

Njoftime pune kamarier fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane