Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

10 kamarier/e

Mondo Coffee

-
Ferizaj, Kosovë
Dergo cv ne emailin: [email protected] bëhu pjesë e suksesit tonë!

Konkurs për kamarier/a dhe enëlarës/a

Restaurant "te halimi" sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: kamarier/a enëlarës/a “restaurant te halimi” sh.p.k. me seli kryesore në prizren, është restaurant me traditë shumëvjeçare në gastronomi i cili ofron kushte profesionale duke i plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare, si dhe duke ju mundësuar ngritje të...

Butler-executive

ERC International - Kosova

-
Ferizaj, Kosovë
Ne jemi duke kërkuar për 50 butler (kamarier / kamariere) me njohuri të gjuhës angleze, dhe qe kanë experience në hotele me 5 yje. vendi i punës është ne arabi saudite. akomodimi, ushqimi sigurimet shëndetsore jane te siguruara nga klienti. orari i punes: 48 orë ne javë. për me shumë, aplikoni ne email: [email protected] faleminderit

Vende të lira të punës

HIB Petrol

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata hib petrol sh.p.k. me seli në ferizaj, lider në fushën e shitjës së derivateve të naftës, restoraneve dhe marketeve, hap konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës për pikën e re në gjakovë (pozitat 1 deri 9) si dhe për pikat e tjera eksistuese (pozitat 4 deri 9). menaxher i pikës ; punëtor administrativ ; udhëheqës i ndë...

Vende të lira të punës

HIB Petrol

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata hib petrol sh.p.k. me seli në ferizaj, lider në fushën e shitjës së derivateve të naftës, restoraneve dhe marketeve, hap konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës për pikën e re në gjakovë (pozitat 1 deri 9) si dhe për pikat e tjera eksistuese (pozitat 4 deri 9). menaxher i pikës ; punëtor administrativ ; udhëheqës i ndë...

Restorant ''kema''

kema

-
Ferizaj, Kosovë
Restorant kema shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: -kamarier/e -kuzhinjer/e restorant kema me seli kryesore në ferizaj-sojev është restorant i cili shërben pije&ushqim.kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozitave të lartëcekura për nevojat e restorantit. nga kandidatët kërkohet: -t ë kenë përvojë të mëhershme në p...

Vende të lira të punës (58) - e re

Beni Dona Plast Sh.p.k.

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata “beni dona plast” sh.p.k. me seli në adresën: rr. “imzot nikë prela”, lagjia: “ulpian”, pn., prishtinë, 10 000, republika e kosovës, në përputhje me statutin e korporatës dhe duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 rregullores për funksionimin e brendshëm të korporatës, më datë 14.04.2021 , shpall ketë: konkurs “beni dona”, është ...

Vende të lira të punës (58) - e re

Beni Dona Plast Sh.p.k.

-
Ferizaj, Kosovë
Korporata “beni dona plast” sh.p.k. me seli në adresën: rr. “imzot nikë prela”, lagjia: “ulpian”, pn., prishtinë, 10 000, republika e kosovës, në përputhje me statutin e korporatës dhe duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 rregullores për funksionimin e brendshëm të korporatës, më datë 14.04.2021 , shpall ketë: konkurs “beni dona”, është ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier ferizaj

Njoftime pune kamarier ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane